J, D. Stukadoor. ÏJW 3523 Nieuwstraat 6. J, D. HOIJERMAN, 134 Hoijerman (J D), stukadoor, Nieuwstraat 6. In Garen, Band, Wol, Sajet, Haak-, Naai- en Breigarens, Korsetten, Handschoenen, Ruches, Kanten, Linten, Beenstukken en Kousen. Hubbers (W H), goud- en zilversmid, Turfmarkt 20. Hubers (A), letterzetter, Papentorenvest 9. Hubers (G), timmerman, Oranjestraat 137. Hubers (G J), winkelbediende, Oranjestraat 63. Hubers (H), werkman, Papentorenvest 9. Hubers (H C), smid, Brouwersstraat 133. Hubers (P), stads-werkman, Essenstraat 25. Hubers (P P), bierbottelaarskneclit, Ursulasteeg 10f. Hubner (mej. P), Zijlweg 8e. Hubreckt (mevr. wed. W H), Nassauplein 8. Hubregtse (H M), hoofd der opleidingsschool voor jongens tot het M. en H O., Leidsche Vaart 124. Huchshorn (wed. B), Nieuwe-Kerksplein 4. Huel (J), werkman, Nassaulaan 34k. Huel (J H), koopman, Sophiastraat Id. Huesmann (A), winkelier in manufacturen, Gr. Houtstraat 30. Huet Co. (P), commissionnairs in effecten, Jansstraat 1. Huet (P J L), coll. der staatsloterij en agent van de levens- verzekeringm. „La Nalionale", Jansstraat 1. Huet (mr. R H J Gallandat), lid van den gemeenteraad, voorzitter van de kamer van koophandel en fabrieken, advocaat, uitgever van eigene geschriften en fabrikant van zijden gazen onder de firma wed. Abm. Ie Grand Belain, Jansstraat 1. Huetinck (G), tuinman, Baljuwslaan 13. Huetinck Az. (G H), winkelier, Damstraat 1. Hüffer (H J E P), Kennemerplein 1. Hugemurs (J P), kleermaker, Linschotenstraat 26.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 154