A. van der MAAREN JANSEN, nota? Kruisstraat Si, VLEESCHROOKERIJ Verduurzaamde Levensmiddelen. 141 Jacobson (A), koopman, Anthoniestraat 48. Jacobson (B), koopman, Ridderstraat 22. Jacobson (J S), koopman, Lange Heerenstraat 28. Jacques (C II), Ruijchaverstraat 26. Jacques (J B), hoofddepothouder broodfabr. „De Volharding", Gierstraat 37. Jacques (J J), opzichter Haarl. katoenmaatseh., Zijlweg 21. Jacques (wed. J J), Zijlweg 67. Jager (G H), ambtenaar plaats, dir. bel, Sckeepmakersdijk 11. Jager Gerlings (mr. W). (Zie Gerlings.) Jager (C de), oppasser, Groot Heiligland 79. Jager (wed. C de), winkelierster, Iiagestraat 31. Jager (H de), klerk H. IJ. S. M., Groot Heiligland 79. Jager (J de), stratenmaker, Korte Annastraat 8. Jager (wed. J de), Koksteeg 9. Jager (J W B de),- kastelein sociët. „De Kroon", Gr. Markt 11. Jager (S de), fabr. van wapens, armures, enz., Barteljorisstr. 32. Jalink (A J A), winkelier, Smedestraat 17. Jannij (J C), Spaarnwouderstraat 55. Jans (wed. M), werkvrouw, 't Zakje 9. Janse (A), stoffenverver, Burgwal 38. Janse (C), steendrukker, Luitensteeg 1. Janse (C J), onderwijzer, Ged. Voldcrsgraeht 12. Janse (D), onderwijzer, Groot Heiligland 27. Janse (H), letterzetter, Korte Heerenstraat 1. Janse (P),_ aanspreker en lijkbezorger der Haarl. begrafenis- vereeniging, Witte-Heerensteeg 16rood. Janse (P), werkman, Zuidpolderstraat 60rood. Jansen (A van der Maaren), winkelier in fijne vleeschwaren en comestibles, Kruisstraat 35. Magazijn van COMESTIBLES. TELEPHOONNUMMEB 2.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 161