Firma GEBROEDERS JOLES, 144 Jaski, geb. A C G van Deventer (mevr. wed. C), Donkere Spaarne 14. Jasper (J H J), werkman, Raamsteeg 11. Jasper (W F), conducteur, Molensteeg 15. Jassé (J), werkman, Gortesteeg 1. Jautze (H G A), opzichter bij de water!., Ged. Voldersgr. 49. Javaux (K), concierge van bet gymnasium, Prinsenhof 2. Jenny Weijerman (J W), onderwijzer, Keizerstraat 2. Jeroe (H L), mr. kleermaker, Korte Houtstraat 18. Jeswiet(J), rijks-telegrafist, Schotersingel 34. Jetten (C), ambtenaar H. IJ. S. M., Maarten-Spiesstraat 18rood. Jochems, geb. C M Cappellioif (wed D), stads-vroedvrouw, Nassaustraat 11. Jockemsz (W), werkman, Brouwersstraat 7a. Jochemus (H E), kruidenier, Korte Begijnestraat 3. Joekes (C A), notaris, agent der Utr algem. brandwaarborgm., Groote Houtstraat 149. Joekes (J C), kapitein ter zee, Wilkelminastraat 46. Johannes (D), bakkersknecht, Rozenpriëelstraat 54a rood. John (J), werkman, Lange Raamstraat 8. Joles (wed. J S), Kruisstraat 6. Joles (L J), winkelier in manufacturen, firma gebr. Joles, Anegang 34. ANEGANG 34, hoek Schachelstraat. Ruimst gesorteerd magazijn van Dames-, Meisjes- en Kindermantels, JapsssiofTsn, Garr.33rir.gsn, Thibats: es Zv/aris Zijde, Prima analiteiten lij zeer billijke prijzen. Joles (M), Kruisstraat 6. Joles (mej. S), Kruisstraat 6. Joles (S J), winkelier in heeren- en kinderklecdingstukken, Groote Houtstraat 59. Jonckbloedt (C J), leerhandelaar, Ged. Oude Gracht 94. Jonckbloedt (E J), Kleine Houtstraat 126. Jonckbloedt (L), nir. timmerman, Lange Heerenstraat 22.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 164