Cl. olicttcc, ê^Zi&wwe cKzuï^ïzaaï 10. SCHOENMAKERIJ. SOI0IIII naar den VOET, Pantoffels, Sportschoenen en Kinder-Schoollaarzen. 151 Speciale Inrichting tot het maken van MAGAZIJN VAN Reparation worden spoeiig en solied afgewerüt, Kattenburg (M L), winkelier in stoffen en gemaakte keeren- en kinderkleedingstukken, Anegang 6. Kattenburg (W), winkelier in stoffen en gemaakte beeren- en kinderkleedingstukken, firma L. A. E. L.Kattenburg& Co., Lange Veerstraat 17 en 9. Kattestaart (H), werkman, Kleine Houtstraat 38. Kaufman (dr. H B), rustend geneesheer, Statenbolwerk 34. Ivaufmann (C L E von), koffiehuishouder, Damstraat 10. Ivaupe, geb. Fabricius (wed. Eranz W), Statenbolwerk 22. Kazenbrood (G), winkelierster, Verl Erans-Halsstraat 6. Kazenbrood (J), schilder, Leidsche Vaart 38a. Kedde (J C), bankwerker, Zuidpolderstraat 66. Keers (G), Kennemerplein 7. Keerwolf (B), koopman, Minnebroedersteeg 14. Keerwolf (C), stads-werkman, Bozenstraat 19. Keerwolf (E), huisschilder, Brouwersstraat 2 Keerwolf (H A), werkman, Magdalenasteeg 7. Keerwolf (J), werkman, Lange Raamstraat 29e Keerwolf (J), winkelier, Leidschestraat 103. Keesman (P), agent van politie, Kamperlaan 12a. Keesom (S), Jacobij nestraat 14rood. Keetlaer (D C), letterzetter, Tulpenstraat 15rood. Keeve (mej. S F), Koningstraat 41. Keff (G), Leliestraat 46b. Kehlenbrink (E II), depothouder van wijnen, Gr. Houtstr. 3. Kehrer (G E W), Schotersingel 117b. Keimpema (R van), machinist, Bolwerkslaan 17. Keizer (wed. H J), depothoudster koffie en thee, Zoetestr. 6rood. Keizer, geb. A Lennings (wed. J H), winkelierster, Lange Annastraat 46. Keizer (W), winkelier, Nieuwe Raamstraat 11.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 171