L. Pa G. KLEES. KANTOOR-, SCHOOL-, SCHRIJF- en TEEKENBEHOEFTEN. 157 Klavemann (H D), stukadoor, Oranjestraat 48. Klaveren (H A van), letterzetter, Leidschestraat 23. Klaveren (N E van), Erans-IJalsstraat 19. Klaverstein (J), timmerman, Doelstraat 13rood. Klaverweijden (J J), koopman en winkelier in grutters- en kruidenierswaren, Barteljorisstraat 9. Klaverweijden (M C A J), hoofd der Maria-scliool, Koningstr. 20. Kleef (F van), werkman, Amsterdamstraat 28. Kleefman (H), brooddepothouder, Kleine Houtstraat 68. Kleefman (W), werkman, Kerkhofstraat 23rood. Kleefstra (A F), werkman, Burgwal 71a. Kleefstra (F), zadelmaker, Burgwal 101. Klecman (A), banketbakker, tirma H. C. Louwerse Zoon, Groote Houtstraat 29. Klees (A M J), muziek-onderwijzeres, Gierstraat 45. Klees (wed. F C), Gierstraat 45. Klees (G), winkelier, Brouwersstraat 10. Klees (L Pb. G), papier- en muziekhandelaar, Gierstraat 45. G-IEHSTR _A_ A. T 4 5. Papier- en Muziekhandel. Advertentie-bureau. Magazfjn van Voorhanden een uitgebreide collectie Muziek voor Piano, twee- en vierhandig; Harmonium, met en zonder begeleiding; Piano en Zang, Piano en Viool, enz. Ruime keuze in Liederen met Hollandsehen tekst. Klein (A J), brooddepotlionder, Korte Lakenstraat 11. Klein (H), werkman, Drossestraat 8. Klein (II), werkman, Bannesteeg 6. Klein (J), hoofdonderwijzer, Ged. Oude Gracht 50. Klein (wed. J), Tuchthuisstraat 12rood. Klein (J H), werkman, Tulpenstraat 19. Klein (J J), winkelier in schoenen en laarzen, Ridderstraat 3. Klein (wed. M), Ged. Voldersgraclit 21j. Klein (mevr. wed.), Zijlstraat 21 rood. Klein (J de), timmerman, Jan-Steenstraat 11.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 177