Magazijn van Schoenen en Laarzen. J. J. HLKIif, SCHOENEN en LAARZEN. 158 Schoen- en Laarzenmaker. Speciale inrichting voor het maatnemen van misvormde voeten. H I It l> E H S T R A ,1T 3, bij ilc Kruisstraat. Beveelt zicli beleefd aan tot het leveren, maken en repareeren van Klein (J P C de), stads-apotheker, Groot Heiligland 61. Klein (W de), metselaar, Burgwal 77. Klein (W de), loopknecht, Burgwal 77. Kleinenbroich (II F), slagersknecht, Rozenpriƫelstraat ISrood. Kleinhout (A J), koffiehuishouder, Smedestraat 16. Kleinhout (P J), koopman, Brouwersvaart 142b. Kleintunte (B J), bierbrouwersknecht, Beeksteeg 4c. Kleist (G), smid, Raamlaantje 6. Kleiweg Dyserinck. (Zie Dyserinck.) Klembie (C), Gasthuisvest 49. Klembie (J), meubelmaker, Ged. Oude Gracht 11. Klembie, geb. Kion (wed J H), Groot Heiligland 54. Klenke (mej. A), Kleine Houtstraat 50. Klenke, geb. Van Rossum (wed. B), Spaarne 7. Klenke (G F), gep. mr. geweermaker, Koudenhorn 22rood. Klerk (C H), timmermansknecht, Bakkerstraat 4b. Klerk, geb. De Reus (H W), Sehotersingel 109. Klerk (J), timmerman, Wagenmakerslaan 11. Klerk (W), timmerman, Wagenmakerslaan 11. Klerk (C de), bloemistknecht, Lange Wijngaardstraat 4. Klerk (wed. G de), Lange Poellaan 40. Klerk (J de), draaier, Zuidpolderstraat 63. Klerk (J de), schilder, Voortingstraat 7. Klerk (J P de), schilder, Gortesteeg 7. Klerk (J P de), letterzetter, Brouwersstraat 50. Klerk (M de), metselaar, Papentorenvest 72 Klerk (wed De), Raamsteeg 24. Klesser (J C), teekenaar, Nieuwe Kruisstraat Grood. Kleij (J), muzikant, Leidschestraat 70. Kleijn (H F), ambtenaar H. IJ. S. M., Parklaan 4rood.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 178