159 Kleijn (J H), geëmpl. militair hospitaal, Oranjeboomslaan 37. Kleijn (mej. P W), onderwijzeres, Kerkstraat 22. Kleijn (W C), handelaar, Paviljoenslaan 15. Kling (T), werkmeester werf „Conrad", Spaarndammerweg 6. Klingers (A), ketelmaker, Heerensingel 133a. Klingers (G J), ketelmaker, Amsterdamstraat, straat A 1. Klingers (H), werkman, Raamsteeg 17e. Klingers (J), nachtwaker, Tulpenstraat 14. Klingers (J K), drogistknecht, Pahnstraat 9d. Klingers (wed. J), Bannesteeg 2a. Klink (B), smid, Nassaulaau 38. Klinkenberg (J), Maerten-Van-Heemskerkstraat 15. Klinkenberg (wed. J D), Palmstraat 9g. Klinker (J A), ambtenaar der pi. dir. bel., Gr. Heiligland 83. Klinkert (G), schipper, Leliestraat 28. Klinkert (G B), kuiper, Kerkhofstraat 9. Klinkhamer Jr. (J P), makelaar, Ripperdastraat 3. Klinkhamer, geb. Couteron (mevr. wea. J L G), Schotersing. 89a, Klinkhamer (wed. L H), Brouwersstraat 9rood. Kloek (J), smid, Brouwersstraat 2f. Kloes (C), werkman, Korte Hofstraat 15. Kloes Jz. (J H), kleerbleeker, Scheepmakersdijk 55. Klok (wed. J), Wilhelminastraat 12d. Tan St<*nwijk (A 11 oud-O.-I. ambtenaar, L. Vaart G. Klokkers (G A), winkelier, Molensteeg 14. Klomp (mej. G J), hoofd der opleidingsschool voor meisjes tot m. o., Alexanderstraat lrood. Klompe (J C H), R.-K. priester en kapelaan, Jansstraat 41. Klontrup (mej. C M E), Gasthuissingel 8. Kloos (C), timmerman, Oranjestraat 127. Kloos (C A), werkman, Verl. Erans-Halsstraat 32. Kloos (wed. G), Lange Annastraat 31a. Kloos (H J), winkelier en pakhuisknecht, Gr. Heiligland 73. Kloos (H P), azijnmakersknecht, Essenstraat 8. Kloos (J H), werkman, Beeksteeg 4f rood. Kloos (J J), azijnmakersknecht, Meesterjoostenlaan 10. Kloos (J T), werkman, Zomcrvaart 3b. Kloos (P), kuiper, Nieuwe Raamstraat 7. Klooster (J), metselaar, Rozenpriëelstraat 49rood. Klooster (J), werkman, Oude Weg 19. Kloote (P A), agent der Dusseldorfsche stoomververij, Brou wersstraat 30.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 179