175 Kruiver (M), machinist, Lange Hofstraat 1. Krul Oo. (J H), handel ia brandstoffen, Witte-Heerenst. 19. Krul (p), bakkersknecht, Amsterdamstraat 3g. Kruseman (A C), Erederikspark 2. Kruseman (E A), toonkunstenaar, tied. Oude Gracht 84. Kruseman (dr. H D), apotheker, Groote Houtstraat 48 en 50. Kruseman, geb. Kerbert (mevr. wed. H D), liaamsingel 22. Kruseman (H G), tabaks- en sigarenfabrikant, firma J. J. G. Kruseman, Groote Houtstraat 124. Kruseman (J C), architect, Groote Houtstraat 48. Kruseman, geb. Molkenboer (wed. J C), Groote Houtstr. 48. Kruseman, geb. Boissevain (mevr. wed.), Zijlweg 49. Kruseman Zoon (wed.), tabaks- en sigarenliandel, Groote Houtstraat 14 Krüsemann, geb. Romeny (mevr. wed. H L), ltipperdapark 22. Kruup (J), smid, Klaverstraat 19. Kruup (J), werkman, Am sterdam straat 3z. Kruup, geb. O Eris (wed. W), Kruisweg 19. Kruijd (D), smid, Vooruitgangstraat 54. Kruijd (H), voermansknecht, Raaks 7r. Kruijcr (G), winkelier in manufacturen en kleermaker, Sme- destraat 4. Kruijer (H), barbier en lijkbezorger, Kleine Houtstraat 118. Kruijer (H D), zadelmaker, Burgwal 43. Kruijer (J M), werkman, Kamperstraat 18rood. Kruijer (P), laarzenmaker en lijkbezorger, KL Houtstraat 91. Kruijer (P A), mr. smid en slotenmaker, Hoogstraat 10. Kruijer (W J), assistent-waagmeester e:. kleermaker, Bake- nessergracht 17. Kruijer (W J), brievenbesteller, Yoortingstraat 16. Kruijff (C), schipper, Barendsestraat 29. Krui}ff (wed. C), werkvrouw, Doelstraat 34. Kruijff (D), timmerman, Ged. Raamgracht 5. Kruijil' (E), tapper en slijter, Voortingstraat 31. Kruijd (A J re), spoorwegwerker, Oude Weg 8b. Kruijff (R J de), in melk, boter en eieren, Ridderstraat 35. Kruijshaar (J H D), timmerman en wagenmaker, Kinder- huissingel 16m. Kruijsman (wed. J), Ged. Oude Gracht 100. Kruyt (A), werkman, Leliestraat 46a. Aruijt (J), winkelierster in dameshandw., Barteljorisstraat 27. ruijt (K), werkman, Tuinstraat Ie.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 195