179 L. Laag (J J ter), Koningstraat 21. Laan (A van der), Kruisweg 59. Laan Co. (A van der), winkeliers in manufacturen en modes, Barteljorisstraat 15. Laan (B van der), vischhandelaar, Korte Spaarne 11. Laan (G van der), werkman, Breestraat 24. Laan (H van der), lantaarnopsteker, Lange Boogaardstr. 28. Laan (EL van der), timmerman, Lange Heerenvest 64. Laan (H van der), horlogemaker en winkelier, Gr. Houtstr. 146. Laan (H W van der), sigarenmaker en barbier, Lepelstr. 5 en 7. Laan (J van der), hovenier en bloemkweeker, Breestraat 28. Laan (J van der), werkman, Voortingstraat 40. Laan (J van der), winkelier en grossier in boter, kaas en eieren, Gierstraat 75. Laan Jr. (3 van der), Nieuwe Groenmarkt 10. Laan (P van der), metselaar, Tulpenstraat 17c. Laan (P A van der), geneesheer, Kleine Houtweg 65. Laan (W van der), boterfabrikant, Dreef 1. Laan (W C van der), winkelier in haring, visch, boter en eieren, firma J. van der Laan, Riviervischmarkt 13. Laan, geb. Kuenen (mej. W JA van der), N. Groenmarkt 10. Laan de Vries (A van der), werkman, Groot Heiligland 31. Laane (A C), kassier en commissionnair in effecten, iirma A. Laane, Nieuwe Groenmarkt 18. Laar (C van de), orgeldraaier, De-Witstraat 23. Laar (G van de), behanger, Burgwal 42. Laar (H van de), werkvrouw, Witte-Heerensteeg 4. Laar (J P van de), schilder, Ged. Zijdgracht 8. Laar (W van de), Korte Jansstraat 3rood. Laar (W J van de), winkelbediende, Lange Raamstraat 36. Laar (P B van der), mr. schoenmaker, Scheepmakersdijk 29. Laarschot (wed. A van der), Groot Heiligland 34. Laarschot (A J van der), metselaar, Linschotenstraat 42. Laarschot (J L van der), timmerman, Linschotenstraat 42. Laarschot (L van der), metselaar, Ravelingsteeg 11. Laarschot (P C van der), metselaar, Linschotenstraat 42. Laarschot (T van der), timmerman, Groot Heiligland 34. Laat (A de), schilder, Yoorzorgstraat 44. Laat (C B de), meubelmaker, Voorzorgstraat 22. Laat (C B de), winkelier en schilder, Botermarkt 8. 12*

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 199