182 Langenberg (W L), machinist H. IJ. S. M., Maarten- Spiesstraat 8rood. Langendonk (L), zandvormer, Jan-Steenstraat 12. Lange veld (A P), arts, Bakenessergrackt 55. Langeveld (B), winkelier in tabak en sigaren, Gr. Houtstr. 113. Langeveld (C), winkelier in boeden en petten, Kl. Houtstr. 20. Langeveld (C G), machinist Kon. Stoomvaartm., Nassaul. 68a. Langeveld (wed. P), Nieuwe Groenmarkt 27a. Langeveld (G), aard werker, Wijde Geldeloozepad 6. Langeveld (G), lantaarnopsteker, Lange Ylamingstraat 12a. Langeveld (J), werkman, Oranjeboomslaan 102. Langeveld (wed. J), Nauwe Geldeloozepad 4. Langeveld (J W), koopm. in groenten, Korte Begijnestr. 19. Langeveld (L), bediende, Nauwe Geldeloozepad 4. Langeveld (M J), kweekeling rijks-kweekscli., Ridderstr. 14. Langeveld (P), koetsier, Zijlweg 29. Langeveld (wed. C G van), Gasthuissingel 34. Langhout (J), pred. bij de Nederd. ger. gem., Ripperdastr. 4. Lanoij (E de), lid van den gemeenteraad, iirnia Westerkappel Hoofd, kassiers en commissionnairs in effecten, corresp. Nederlandsche Bank, Groote Houtstraat 93. Lanoij (mej. E de), Kenaustraat 22rood. Lanoij (K de), em. Doopsgez. predikant, Kl. Houtweg 11. Lans (mej. C M), Donkere Spaarne 44. Lans (E), timmerman, Rozenpriëelstraat 39rood. Lans Zoon (firma H), bierbrouwerij „Het Hert", Donkere Spaarne 48. Lans (H B A), Donkere Spaarne 44. Lans (J A M), bierbr., firma H. Lans Zn., Donkere Spaarne 48. Lans (wed. M), Korte Hofstraat 2. Lans (W), mr. smid en aanlegger van gas- en waterleiding, Barendsestraat 12. Lanser (E), bierhuishouder, Lange Boogaardstraat 6. Lanzing (J C P A), gepens. hoofdofficier, Zijlweg 1. Larmené (J B), Parklaan 86. Larsen Jensen (mevr. wed Jansstraat 68. Lasance (C A L), bloemist, Kenaupark 24. Lasance (J G), Kenaupark 24. Lasschuit (G), loopknecht, Tulpenstraat 46. Lasscliuit (H), firma H. Lasschuit Zoon, loodgieters, pom penmakers, zinkwerkers en aanleggers van duinwaterleiding, Smedestraat 14.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 202