N, D. DE EEUE, geadiniteerd en beêedigd Makelaar, 0ni.ernem.5ii van Publieke Verkeepingen, Brandwaarborgmaatschappij „IMPERIAL"» BAKENESSERGRACHT 13. 186 Lennings (J), gevangenbewaarder, Drappenierstraat 26. Lennings (J J), fabriekswerker, Luitensteeg 33. Lennings (wed. P), Gasthuisstraat 26. Lens (F), Kinderhuisstraat 3. Lenselink (J), beambte H. IJ SM, Rozenlaantje 6. Lensen (H), bleekersknecht, Gasthuislaan 4. Lensen (P J), werkman, Kousebandslaan 10. Lente (G van), metselaar, Lange Vlamingstraat 22. Lentelink barbier en horlogemaker, debitant Staatsloterij, Hoogstraat 8. Lentelink (H J), timmerman, Papentorenvest 8. Lentelink (J), timmerman, Leliestraat 8. Lentelink (J), timmerman, Papentorenvest 8. Lenterman (wed. A), Zijlstraat 84 Lenterman (IJ), fabriekswerker, Oranjestraat 82rood. Leonhardt (J P), bierbottelaar, Ostadestraat 4. Leonhardt (R C H), boekhouder, Maarten-Spiesstraat 18. Lepper (J A), loopknecht, Brouwersstraat 2Arood. Lessing (A I), kleermaker, Hagestraat 24rood. Lessing (wed. E H), Molensteeg 6. Leupen (J), firma wed. Leupen Zoon, winkeliers in kruide niers- en grutterswaren, kooplieden in granen en zaden, Groote Houtstraat 189. Leur (D N de), concierge en bode der rechtbank, Jansstraat. Leur (N D de), makelaar in roerende goederen en taxateur, Bakenessergracht 13. Agent der Leurs (A J), werkman, Brouwersstraat 2u. Lensen (A), boekhandelaar en winkelier in kantoorbehoeften, Groote Houtstraat 27. Leuven (wed. A W), firma A. W. Leuven, spiegelmaker, vergulder en encadicur, Groote Markt 15.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 206