189 Liefde (H de), onderwijzer, Zijlstraat 66. Liefde (wed. J E de), Raamsteeg 18rood. Liefde (wed. P E de), Lange Heerenstraat 38. Liefde (P EL de), winkelier in tapijten, matten, borstelwerk, enz., Tuchthuisstraat 14. Liefde Meijer (De). (Zie Meijer.) Lieftinck (F), lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, Kleine Houtweg 39. Liefting (wed. J), Biggensteeg 5. Lieftink (W J), smid, Rozensteeg 3. Lieme (A M de), sigarenhandelaar en advertentie-bureau, Barteljorisstraat 17. Liemt (B J van), mr. metselaar en aannemer, Spaarne 70. Liemt (Bern. J van), winkelier en beddenfabrikant, Verwulft 9 en Groote Houtstraat 62. Liemt (F van), sigarenfabrikant, Ged. Oude Gracht 75. Liemt, geb. Huijsen (M van), winkelierster in mode-artikelen, Spaarne 70. Lienekamp (G), bakkersknecht, Oostvest 16. Liernur (mej. A G G), depot van Noordbrabantsche linnens, tafelgoederen, enz., Jansstraat 20rood. Lierop (J M van), aardwerker, Delftstraat 23rood. Lierop (W van), stalknecht, Oranjeboomslaan 59. Lieshout (W), werkman gemeente-rein., Vrouwensteeg 13rood. Lieshout (J van), timmerman, Klaverstraat 12. Lieshout (N van), veehouder en melkverkooper, Nieuwe Spaarn- wouderstraat 14. Lieshout (P van), Harmenjanswcg 59. Lieshout (Th. van), arbeider, Amsterdamstraat 3a. Lieshout (W van), melkverkooper, Burgwal 72. Lieste (C), cartonnage-fabrikant, Gasthuissingel 34. Liesveld (11), werkman, Drossestraat 14rood. LiethofT (H), wagenmaker, Magdalenastraat 5. Lieuwes (wed. A), Botermarkt 9a. Lieuwes (H A), Luitensteeg 37. Lieuwes (L), fabriekswerker, Vrouwensteeg 19rood. Lievendag (C G), winkelbediende, Molenpad 9. Ligtenberg (G), metselaar, Zuider-Buitenspaarne 24b. Ligtenberg (H), metselaar, Zuider-Buitenspaarne 24d. Ligtvoet (J), wijnkoopersknecht, Oranjestraat 3c. Lu (M Lommen van), ketelsmid, Nieuw Heiligland 10. Limbeek (mevr. wed. A J van), Zijlweg 85.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 209