Specialiteit in Hollandses Fransch en Duitsch Brood. Nieuwe Groenmarkt 17. Depot Broodfabriek „DE VOLHARDING". Levert extra-bestellingen binnen 2 nnr. 190 Limburg (B), bankwerker, Groenendaalsteeg 17. Limburg Stirum (S J graaf van), Florapark 59. Lina (A), metselaar, Lange Heerenvest 70. Lin a (J), metselaar, Damsteeg 15. Lina (wed. J), Damsteeg 11. Linck (F W G), ambtenaar H. IJ. S. M., Parklaan 66. Lind (D), schoen- en laarzenmaker, Leidsche Vaart 38d. Linde (C van der), Sekeepmakersdijk 1. Linde, geb. v. d. Schaft (wed. J A van der), Statenbolwerk 6. Lindeman (A), Jansstraat 9. Lindeman (A 11), smid, Spoorwegstraat 8rood. Lindeman (A H), plaatsnijder, Nieuwe-Kerksplein 6rood. Lindeman (F1 P), werkman, Bakkerstraat 55. Lindeman (wed. F P), Lange Heerenstraat 41. Lindeman (G H), mr. kleermaker, Gierstraat 61. Lindeman (H G), kantoorbediende, Lange Molenstraat 17. Lindeman (wed. H G), brooddepothoudster, Zijlstraat 31. Lindeman (J), koffieliuisbediende, Anthoniestraat 51 h. Lindeman (J F), brooddepothouder, Nieuwe Groenmarkt 17. Bezorgt dagelijks aan huis, des vóór- en namiddags, en heeft aan den Winkel viermaal daags versch Brood. Lindeman (P), 'metselaar, Botermarkt 6. Lindeman (P F), mr. kleermaker, Lange Molenstraat 46. Linden (A van der), makelaar in vaste goederen, Kruisweg 63. landen (C F van der), meubelmaker, Luitensteeg 13. Linden (D J van der), beddenmaker, Lange Holstraat 15. Linden Jr. (D J van der), beddenmaker, Oranjestraat 77. Linden (E F van der), commissionnair in effecten, llip- perdapark 16. Linden (Florus van der), Kenaupark 15.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 210