192 Lookhorst (J C van), inspecteur H. IJ S. M., Kinderkuisvest 11. Lodder (IJ), werkman, Nassaulaan 32. Lodders (C), blikslager, Groenendaalsteeg 13. Lode (H), wisselwachter H. IJ. S. M., Oranjeboomslaan 81. Lodewijk (A D), hoofdbesteller bij de posterij, Oranjestraat 113. Lodewijks (J A), arts, Nieuwe Gracht 37. Loeff (L B), Mauritsstraat 7. Loeff (W K), notaris, Groote Houtstraat 95. Loenen (II van), hovenier en bloemkweeker, Baljuwslaan 5c. Loenen (N H van), aardwerker, Hondensteeg 20. Loenen (W 1" van), Maerten-van-Heemskerkstraat 9. Loenen Jr. (WI van), kantoorbediende, Maerten-van-Heems kerkstraat 9. Loenis (G J H), Stationsplein 10. Loerakker (H), bloemistknecht, Lange Poellaan 29a. Loerakker (J), pakhuisknecht, Kromme-EUeboogsteeg 6. Loerakker (J), werkman, Nassaulaan 31 f. Loevesijn (II van), stads-werkman, Ooslvest 12c. Loevesijn (H van), werkman, Houtmarkt 53. Loevesyn (J C van), werkman, Leliestraat 8. Loewer (C J), Zijlstraat 88. Logeman (W M), Zijlstraat 66. Loghem (mevr. wed J B van), Wagenweg 42. Loghem (J J van), bloemist, Wagenweg 42. Logmans (J H A), machine-bankwerker, Brouwersstraat 148. Lohman (wed. E), Lauge Annastraat 40h. Lohman (wed. H), Gasthuissingel 24. Lohman (wed. J B II), winkelierster in hoeden, petten en pelterijen, Koningstraat 58. Lohman (J H J), kolenschrijver gasfabr., Jan-Steenstraat 5. Lohman (gez.), modisten, Gasthuissingel 24. Lohmann (C A), strijkster, Ged. Raamgracht 45rood. Lohmann (J B), mr. grof- en hoefsmid, winkelier in ijzer waren en huishoudelijke artikelen, Anthoniestraat 65. Lohmann (S), strijkster, Ged. Raamgracht 45rood. Lohr (C P), Wilhelminastraat 61. Loman (A), boter- en kaashandelaar, Klein Heiligland 99. Loman (J), firma gebr. Loman, bloemkweekers, Wagenweg 21. Loman (L), firma gebr. Loman, bloemkweekers, Wagenweg 23. Lomans (B J), bloemkweeker, Hazepaterslaan 8 Lomans (J J F), firma F. H. Lomans Zoon, w inkeliers in huishoudelijke artikelen, zeven, gazen, enz., Barteljorisstr. 24.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 212