Hoofddepot der Stoom-Bierbrouwerij ,/T HAANTJE", A MSTERDAM. latawHJfee Brakwateren, diverse WIJNEN en COGNAC. H. LUSING Jr., Ged. Oude Gracht 27, Haarlem. 198 Lunenburg (J C van), zandschipper, Voortingstraat 41. Lunenburg, geb. Beaufort (wed. J J), Nieuwe Groenm. 12. Lunow (C F), photograaf, Groote Houtstraat 120. Lunteren (C van), wagenmaker, Rozenpriëelatraat 69. Lunteren (G G van), meubelmaker, Rozenpriëeistraat 69. Lusing (G), naaister, Klein Heiligland 9a. Lusing (H), tapper, Antkoniestraat 60. Lusing Jr. (H), kofïiehuishouder, Ged. Oude Gracht 27. Handel in Binnen- en Buitenlandsche BIEREN, Lusing (J), tapper, Klein Heiligland 7. Lusing (mej. N), Klein Heiligland 9a. Lust (C J), sigarenhandelaar, Kruisweg 17. Lute (B), werkman, De-Haasstraat 12. Lutgens (J), onderwijzer, Wilhelminastraat 15. Lutgens (mej. Th.), Zijlweg 51. Luttik (J), werkman, Berkenrodesteeg 4rood. Luttik (J), sigarenmaker, Korte Margarethastraat 10. Luyk (J F van), koopman in brandstolFen, Spaarnc 84rood. Luijk (J van), sergeant der infanterie, Zoetestraat 36rood. Luijken (W), winkelier, Teylerstraat 9. Luijken (W), schipper, Lange Heerenvest 68. Luijken (wed. F J van), Lange Margarethastraat 30. Luijken (li F van), vlecschhouwer, Oranjestraat 92. Luijken (M van), brooddepothoudster, Brouwersvaart 140. Luijten (D), werkman, Zuider-Buitenspaarne 24j. Lujjten (II), werkman, Oude Weg 3. Luijten (J), stoomboot-kapitein, Lange Heerenvest 132a. Luijten (J), schilder, Vooruitgangstraat 60. Luijten (P), werkman, Palmstraat 11. Luijten (II), leeraar aan de rijks-kweekschool voor onder wijzers, Hooimarkt 20.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 218