203 Mark (A C van der), smid, A.-L.-Dyserinckstraat 54. Mark (G van der), barbier, aanspreker, lijkbezorger en debitant der Staatsloterij, Nieuwe Raamstraat 14. Mark (H van der), meubelmaker, Palmstraat llrood. Mark, geb. Stoel (wed. J van der). Korte Houtstraat 15. Mark Jr. (J van der), boekdrukker, Voortingstraat 17. Mark (M van der), werkman, Burgwal 55d. Marken (A van), kaasventer, Lange Annastraat 32. Markenstein (D van), werkman gemeente-rein., Oostvest36A. Marie (G W), Kinderhuisvest 41. Marie (mej. A van), Kinderhuisvest 41. Marie (mej. W J" van), Kinderhuisvest 41. Marsbergen (J van), draaier, Molensteeg 13rood. Marsbergen (W van), ketelsmid, Zomervaart 3c. Marseille (wed. C), Koudenhorn 36c. Marseille (J C H), fabrikant van Haarlemmer-olie, Klein Heiligland 44. Martelholf Scherpenhuijsen. (Zie Seherpenhuijsen.) Martens (A), stads-werkman, Kerkhofstraat 27. Martens (C), winkelier in gemaakte goederen, Bakenessergr. 104. Martens, geb. Nobels (C M), winkelierster in garen, band, enz., Zijlstraat 24. Martens (D), mr. schoen- en laarzenmaker, Zijlstraat 24. Martens (F J), agent van politie le kl., Luitensteeg 29. Martens (F J) debitant Staatsloterij, Ged. Raamgracht 70. Martens (11), winkelier in feestartikelen en schrijfbehoeften, Korte Begijnestraat 26. Martens (J), bierbrouwersknecht, IClerksteeg 14d. Martens (J), werkman, Lange Poellaan 31. Martens (J), werkman, Patiëntie straat 19. Martens (J H), firma Bruggemann Martens, stukad., Raaks 9. Martens (J H), stukadoor, Burgwal 62. Martens (J H), stukadoor, Oranjestraat 46. Martens (J J), bode van het Utrechtsche begrafenisfonds, Korte Ileerenstraat 18. Martens (J M), bleeker, Brouwersstraat 1. Martens (J W), ambtenaar haven- en kaaigeld, Koudeuhoru 1 Martens (P), smid, Voortingstraat 51. Martens (P), werkman, Gortesteeg 7. Martens (wed. S P B), Sophiastraat 2b rood. Martens (W), smid, Luitensteeg 23. Martens (wed.), Heerensingel 37.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 223