206 Maurenbrecher (mevr. C J R), Schotersingel 95. Maurenbrecher (H C), Scbotersingel 95. Maurik (F C), Jansstraat 62rood. Max (G), timmerman, Burgwal 35. Mazzola (wed. W J), winkelierster, Spaarnwouderstraat 68. Mazzola Jr. (W J), commies H. IJ. S. M., Wilsonplein 4rood. Meel (A van), winkelier, Gastbuislaan 131. Meenhorst (M), smid, Spaarndammerweg 10n. Meer (A van der), steendrukker, Lange Boogaardstraat 12. Meer (A van der), molenaarsknecht, Ged. Zijdgracht 6. Meer (A vau der), kistenmaker, Wolstraat 15. Meer (A A van der), werkman, Raamsteeg 12. Meer (II van der), rijks-veldwachter, Gasthuissingel 48a. Meer (J A van der), timmerman, Lange Lakenstraat 29. Meer (J A van der), Harmenjansweg 25. Meer (P van der), werkman, Gortcstecg 19. Meer (P van der), wisselw. H. IJ. S. M., Kennemerplein 6. Meer (P van der), Oranjeboomslaan 93. Meer (W J van der), timmerman, Ileerensingel 135b. Meerburg (II), tapper, De-Haasstraat 14. Meerburg (H A), onderwijzer, Zijlweg, zijweg A 2. Meerburg (mr. I), griffier bij het kantongerecht, Ged. O. Gr. 62. Meereboer (G), winkelbediende, Gierstraat 23. Meerman (wed. J), Klaverstrnat 4. Meerman (J J), boekhouder, Korte Spaarne 5. Mecrschart (F), werkman, Oranjeboomslaan 16. Mees (J F), Delft straat 25rood. Mees (M J), predikant bij de Luthersche gem., Florapark 19. Mees (W), schilder. Korte Poellaan 12a. Mees Gz. (mr. W C), beheerend vennoot der Ilollandsche krediet- en deposito-bank Mees Ritsema, Wagenweg 52. Meesterman (II), winkelbediende, Groot Heiligland 2. Mecter (S J), meubelmaker, P. Meeteren, geb. Insinger (mevr. wed. Westerouen v.), Florap. 49. Meeuwen (G C van), kweeker van en handelaar in bloembollen, bol-, knol- en andere gewassen, Wagenweg 22. Meeuweszen (E II), boekdrukker, Leiaschestraat 13. Meeuwig (A), blikslager, Schoterweg 32. Meeuwig (A), Klein Heiligland l. Meeuwig (D), coiffeur, posticheur, aanspreker, en bode der Utr. levensverz- cn begrafenismaatscb., Barrevoetestraat 5. Meeteren (B F Westerouen

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 226