JL <3A> JACOBIJNESTRAAT 20. Speciale Inriclitiii»- voor Heilgymnastiek Schermen,, gymnastiek. 213 Meijer (W F), koopman, firma H. Meijer, Warmoesstraat 8. Meijer (C de Liefde), smid, Leidscbestraat 47 Meijer (W de Liefde), modelmaker, Lange Boogaardstraat 19. Meijer Dyserinck (firma), metselaars, Spaarne 94. Meijerinck (A), Alexanderstraat 1 Meijerink (A), bakkersknecht, Willielminastraat 12b. Meijerink (A J), heilgynmast en leeraar in de gymnastiek en het schermen, Jacohijnestraat 20. Uitvoerig PROSPECTUS verkrijgbaar. Spreekuur: dagelijks van 2—3 uur. Meijerink (J O), smid en winkelier in huishoudelijke artikelen, Hoogstraat 1. Meijerink (wed. J J), gisthandelaarster, Jansstraat 62rood. Meijers (P), smid, Willielminastraat 12c. Meijland (wed J), Molensteeg 23n. Meijland (M), landbouwer, Lange Poellaan 41. Meijlink (mevr. wed. A), Nieuwe Gracht 58. Meijlink (F B), Zijlweg 23. Meijs (B), werkman, Gravinnesteeg 7a. Mica (Hl, pianist, Groene Buurt 1. Mica fM), mr. huis- en rijtuigschilder, Nassaulaan 74rood. Micgielse (wed. J), Lange Vcerstraat 4. Micgielse (wed. J B M), Korte Spaarne 9. Micgielse (M), timmerman, Amsterdamstraat 3f. Micgielse (N), smid, Amsterdamstraat 26. Michel (H J), winkelier, Burretstraat 6. Michel (P W), timmerman, Wijde Apnelaarsteeg 6. Michels (J), onderwjjzeres, Klein Heiligland 60c. Michelsen (J II), em.-prcd. bij de Evang. Luth. gemeente, - Nieuwe Gracht 48. M'chielse (J G), hoofdopz. der gemeente-werken, Zijlweg 37. Michielsen (L J J), oud-lid van den raad van Ned.-lndië, Irans-Halsplein 2.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 233