227 Nieuwenhuizen (wed. A), Lange Poellaan 52. Nieuwenhuizen (H), bloemistknecht, Lange Poellaan 37c. Nieuwenhuizen (mej. H), Ged. Raamgracht 1-trood. Nieuwenhuizen (J), kleermaker, Wijde Geldeloozepad 37. Nieuwenhuizen (J), touwslager, Papentorenvest 17. Nieuwenhuizen (Th.), wagenmaker, Bakkerstraat 27. Nieuwenhuizen (Th.), timmerman, Statenbolwerk 46g. Nieuwenhuizen (A van), timmerman, Tulpenstraat 5rood. Nieuwenhuizen (F van), aanspreker en lijkbezorger, bode van een begrafenisfonds, Wittc-Heerensteeg 6. Nieuwenhuizen (G van), smid, Leliestraat 30. Nieuwenhuizen (J van), bloemistknecht, Kerkhofstraat 15. Nieuwenhuizen (1' L van), werkman, Amsterdamstraat 1. Nieuwenhuizen (W O van), koopman in brandstoffen, Am sterdamstraat 1. Nieuwenhuijs, geb. Hoppe (mevr. wed. F L A), Zijlweg 18. Nieuwenkamp (W G), koopman, Ripperdastraat 11. Nieuwjaar (M), loodgieter, Nieuwe Raamstraat 13. Nieuwkerk (M. van), orgeldraaier, Klein Heiligland 76. Nieuwpoort (C C van den), Statenbolwerk 2a. Nieuwstad (P), kistenmaker, Brouwersstraat 103. Nieuwveen (G), werkman, Leidschestraat, zijweg A 28. Nimwegcn (1) van), fahriekswerker, Ursulasteeg 10k.. Nimwegen (J van), winkelier, Krom 45. Nimwegcn (J J van), Brouwersvaart 80a. Nix (mei J P L), Lange Veerstraat 15. Nix (L F), gep. majoor der int'. O-I. leger, Hasselaerstraat 27. Nix (N J W), mr. stukadoor, Kleine Houtstraat 123. Nix (N l'h.), depothouder llaarl. meel- en broodfabriek, Amsterdamstraat, straat C 2. Nix, geb. A S C Piët (wed.), Bakencssergracht 52rood. Nix, geb. Van Brederode (wed Zuidpolderstraat 65. Noback (J M), commission!! in assurantiën, Ripperdapark 8. Nobbc (J), Zijlstraat 02. Nobbe, geb. Van der Valk (H M), Zijlstraat 02. Nobel (D de), tuinman, Veldlaan 19. Nobel (J de), steenhouwer, Zuider-Buitenspaarne 52a. Nobel Co. (firma P de), lampcnmakerjj, koper- en blikslagerij -NT ,maS^zÜ" van huishoudelijke artikelen, Lange Veerstr. 2b. atl i b Rijbroek (wed P 11 de), Nassaulaan 27rood. ®°.be G L de), boekdrukker, Raaks 36. Nobels (G M), iirnia gebr. Nobels, Barrcvoctcstraat 13rood. 15*

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 247