239 Pel (T), timmerman en winkelier, Leidscliestraat 78. Pel (W J), werkman, Breestraat 7. Pel (wed.). Rozenstraat 51f. Pellecom (E A van), Paarlaarsteeg 1. Pellecom (G van), ambtenaar ter prov. griffie van Noord- Holland, Zuider-Buiteuspaarne 112. Pellecom (J M van), Paarlaarsteeg 1. Pellecom, geb. Bonte (wed. J P E van), inbrengster in de stads bank van leening, Paarlaarsteeg 1. Pellecom (M C van), ambtenaar bij den prov. waterstaat van Noord-Holland, Zijlweg 25. Pellemans (T), aardwerker, Gasthuislaan 24. Pels (C P), Groote Houtstraat 103. Pels (S), slachter, Rozenpriëelstraat 47 Pelser (F), metselaar, Schachelstraat 35b. Pelser (F J), schilder, Houtmarkt 11a. Pelser (J F), mr. metselaar, Kleine Houtstraat 74rood. Pelser (J P), metselaar, Gortesteeg 5. Pelsers (P), kleerbleeker, Brouwersvaart 38. Peltenburg (H T), houtkooper en scheepmaker, Schalk- wijkerstraat 9. Peltenburg (T H), houthandelaar, Donkere Spaarne 42. Peltenburg Zonen (firma), houtkoopers en scheepsbouwers, Schalkwijkerstraat brood. Pennarts (J H), winkelier, Beeksteeg 5. Pennink (J M K), civiel-ingenieur, Kenaustraat 9. Peper (A), opperman, De-Witstraat 14. Peper (A), koopman, Gcd. Voldersgracht 41. Peper (A), kleermaker, Korte Heerenstraat 26rood. Peper (A), fabriekswerker, Doelstraat 24. Peper Ir. (A), boekdrukker, Leidschestraat 91. Peper (B C P), werkman, Dijkstraat 4rood. Peper (mej. C), Rozenlaantje 8. leper (H J), timmerman, Hagestraat 21. Peper (J), koopman in gevogelte, De-Witstraat 48. leper (J), kantoorbediende, Leidsche Vaart 24. eper (J)s zijden-builgaaswever, Lange Molenstraat 28. l,ePer (J), sigarenmaker, üelftstraat 7rood. eper (J smid, Magdalenasteeg 5. eper (P)5 portier, Bolwerkslaan Ia. eperkorn (H), bakkersknecht, Lange Heerenstraat 40. epersen (W), winkelier, Koolsteeg 30.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 259