5 Amstel Hz. (W van), firma Gebr. van Amstel, melkinrichting, Kloppersingel 15. Amstel Wz. (W van), mr zadelmaker en behanger, Spaarne 34. Andel (A van), spoorwegwachter, Harmenjansweg 81b. Andel (C van), smid, Zuid polderstraat 80. Andel (G van), koopman, Spaarnwouderstraat 97. Andel (G A van), handelaar in bezems, schuurgoed, enz., Donkere Spaarne 38. Andel (W P van), werkman, Rozenpriëelstraat 51. Anderson (G J), bakkersknecht, Nieuwlandje 6. André de la Porte. (Zie Porte.) Andrea (A), lettergieter, Glasblazersstraat 3. Andrea (A), lettergieter, Oranjestraat 23. Andrea (A H), werkman, Korte Hofstraat 9e. Andrea (D), reiziger, Keizerstraat 6. Andrea (D), lettergieter, Nieuwe-Kerksplein 11. Andrea (J), wijnkoopersknecht, Turfsteeg 2. Andrea (W), goudsmid en graveur, Jacobij nestraat 27. Andrée (G C), timmerman, Oranjestraat 117. Andriesse (J), voorslaander Krom 21. Andriessen (n H), muziekdirecteur, Bakenessergracht 26a. Andringa (J), wagenmaker, Vooruitgangstraat 84. Angenent, geb. Piazza (mevr. wed. J B), Ruijcha verstraat 11. Angenent (J H C G), le luit. der inf. O.-I. L., met verlof, Ruijchaverstraat 11. Angenent (W J), le stuurman bij de marine, met verlof, Ruychaverstraat 11. Anker (H van den) kleermaker, Brouwersvaart 80d. Anker (H P van den), schoenmaker, Anthoniestraat 51k. Anker (J van den), steendrukker, Gortesteeg 17. Anker (J van den), winkelierster, Ursulasteeg 7. Anker (P van den), kleermaker, Kleine Houtstraat 5. Anker (T J van den), timmerman, Korte Vlamingstr. 4rood. Anslijn (mej. C), Gierstraat 46. Anslijn (H J), mr. meubelmaker, Lange Wijngaardstraat 28. Anslijn (N P), sigarenmaker, De-Clercqstraat 91. Anspach (G J W), collecteur der staatsloterij te Amsterdam, Prans-Halsplein 6. Anten (B J M), dienstman, Groote Houtstraat 144j. Anten (W), loopknecht, Drossestraat 19. Antonisse (A J), bloemistknecht, Palmstraat 9q. Antonisse (C), boekbinder, Tulpenstraat 27.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 25