242 Pierik (W ten), mr. metselaar, Lange Heerenstraat 10. Pierre (D W la), smid, Zuider-Buitenspaarne 102. Pierre (D W la), Palmstraat 15. Piers (A), zandsohipper, Tuinlaantje 14. Piers (G), bierbrouwersknecht, Hondensteeg 8a. Piët (C J), korsettenmaker, Groote Houtstraat 127. Piët (F C), kantoorbediende, Ged. Yoldersgracbt 43b. Piët (H), melkslijter, Van-Marumstraat 29. Pieterman (H A), metselaar, Tulpenstraat 30. Pieterman (wed. J), De-Witslraat 15a. Pieterman (G van de), opperman, Burgwal 6. Pieterman (H M van de), werkman, Minnebroedersteeg 15. Pieters (mevr. A P), Lange Yeerslraat 34. Pieters (C), werkman, Boerensteeg 5. Pieters (C), muzikant, Esschilderstraat 16rood. Pieters (C L), sigarenmaker, Lange Annastraat 12h. Pieters (D), werkman, Lange Annastraat 48b. Pieters (D L), metselaar, Oranjeboomslaan 74. Pieters (G), agent van politie 2e klasse, Rozensteeg 7. Pieters (H), mr. brood- en koekbakker, Barteljorisstraat 7. Pieters (H J), bloemistknecht, Brouwersstraat 25. Pieterse (J), werkman, Lange Boogaardstraat 16. Pieterse (P), bakkersknecht, Oranjeboomslaan 127. Pietjens (J G), Koningstraat 29. Pietjens (gez.), specialiteit in kindergoederen, Koningstraat 29. Pigge (A J van der), drogist, Gierstraat 3. Pigge (W C van der), tabaks- en sigarenh., Gr. Houtstr. 68. Pigge (W C van der), muziekonderwijzer, Zoetestraat 28rood. Pilger Lz. (G), Hasselaerstraat 9. Pilger (M W S), opzichtster hofje »Noblct<r, Hooimarkt 32. Pinguele (wed. S), Delflkade lOrood. Pirovano (A), werkman, Valkensteeg 1. Pistoor (P), kleermaker, Lange Annastraat 1. Pistoor (wed P A), Rozenstraat 51 q. Pits (F W), rijtuigschilder, Scheepmakersdijk 4rood. Plaat (C), instrumentmaker, Hcerensingel 3. Plaats (J), ketelsmid, Vrouwensteeg 11. Plaatzer van den Hull. (Zie Hull.) Plaute (J), Ostadestraat 4rood. Planteijdt (T), Leidsche Vaart 68. Plantjé (A), metselaar, Ravelingsteeg 1. Plantjé (H), koopman, Turfmarkt llrood.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 262