V JLW Mr. Loodgieter en Zinkwerker, f van Duinwaterleiding, Baden» Ciesetten, MO LENST EEG 20, 249 Pruim (J Ursinus), directeur der H. B. S. ter opleiding voor handel en nijverheid, Schotersingel 103. Pruijs (P P), werkman, Tulpenstraat 17it. Pufkes (C J), gep. kapt. O -I. leger, Hasselaerstraat 31. Pui, geb. IJ H de Premcry (mevr. wed. mr. J C du), Jansweg 43. Puist (C), stads-omroeper, Raaks 26. Puister (H), schipper, De-Witst.raat 7. Pull (W A), metaaldraaier, Zuidpolderstraat 28. Pulser (M E), Ged. Oude Gracht 114. Putker (D), bloemistknecht, Korte Poellaan 8. Putker (J), werkman, Leidsche Vaart 28s. Putman Cramer, geb. Von Boddien (wed. G A), Gedempte Oude Gracht 33. Puts (C), letterzetter, Burgwal 77rood. Puts (C J), voorslaander, Rozenpricel straat 28. Puts Wz. (M C), aanspreker en lijkbezorger, Anthoniestr. 23. Puts (W P), mr. schoenmaker, Anthoniestraat 23. Putte (D van der), melkverkooper, Raaks 20. Putte (H van der), mr. loodgieter en zinkwerk., Molensteeg20. i K. bjj de Spaarnwouderstraat. Putten (II van), smid, Scheepmakersdijk 9rood. Putten (P van), mr. huis- en kachelsmid, winkelier in ge- maakte ijzerwaren en keukengereedschap, L. Heerenstr. 39. Putten Jr. (P van), mr. smid, winkelier in gemaakte ijzer- waren en keukengereedschap, Lange Heerenstraat 36. Putten (W van), werkman, Hondensteeg 13. Putten (mevr. wed. W C Stemfoort van), Nieuwe Gracht 46. 1 utten (A van der), concierge rijkskweekschool, Koudenh. 32. Putten (A C van der), metselaar, Rozenstraat 53. I utten (A M G van der), Gierstraat 66. Putten (C van der), smid, Glasblazersstraat 31.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 269