257 Renaud (A J), firma gebr. Renaud, winkeliers in tabak en sigaren, kruidenierswaren, enz., Jansstraat 44. Renaud (C J), timmerman, Delftstraat 36. Renaud (J H), houtkooper, Molenpad, zijweg A 2. Renaud (N A), firma gebr. Renaud, winkeliers in tabak en sigaren, kruidenierswaren, enz Jansstraat 44. Reneman (F Z), emer.-pred., Kleine Houtweg 43\. Renes (F), onderopzichter gem.-rein., Harmenjansweg 85. Rengs (E J), metselaar, Schoterweg 41. Renier, geb. Van Eten (mevr. wed. J), Groote Iloutstr. 156. Renout (J), schoenmaker, Raamsteeg 23. Renout (firma W), brood- en koekbakker, Spaarnwouderstr. 102 Rensenbrink (mej. H M), Wagenweg 58b. Rensenbrink (mej. J M), Wagenweg 58b. Repelaer v. Spykenisse (jhr. J A P), Parklaan 69. Répélius (mej. J), Ripperdapark 11. Retel (H), tuindersknecht, Zuider-Buitenspaarne 24g. Retel (mej. H), Klein Heiligland 70. Rethaan Macaré. (Zie Macaré.) Reudler (wed. R T E), Groote Houtstraat 49. Reurlioff (J G), smid, A.-L -Dyserinckstraat 80. Reurman (G), winkelier, Korte Begijnestraat 28. Reus (wed. De), Jan-Steenstraat 33. Reuther (mej. Aj, Jacobijnestraat 1. Reuther (A C), Kruisstraat 12. Reijen (J van), custos van het museum van kunstnijverheid, Bakenessergracht 32rood. Reijers (mej. JP H), firma Buddingh Reijers, in dames-handw., mode-artikelen, enz., Barrevoetestraat 3. Reijndprs Jhz. (wed. A), steenkooper, metselaar en aannemer, Ged. Oude Gracht 26. Reijnders (A J II), steenkooper, aannemer en metselaar, Ged. Oude Gracht 26. Reijnders (G), metselaar, Korte Lakenstraat 20. Reijnders (G J), metselaar, Doelstraat 26. Reijnders (J), sigarenfabrikant en winkelier, KI. Houtstr. 69. Reijnders (M), metselaar, Oude Raamstraat 20rood. Reijnders Zoon (wed.), aannemers en metselaars, Ged. Oude Gracht 26 en Houtmarkt 35. Reijne (A E C), grossier in sigaren, Schutersingel 3. Reijnée (Jbesteller v. goederen op Amsterd.,Linsehotenstr.l2. Reijnen (W), tamboer-majoor d.d. schutterij, Tulpenstraat 15.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 277