260 Riphagen (J), bankwerker, Teylerstraat 52. Riphagen (J), opzichter H. IJ. S M., Harmenjansweg 29. Riphagen (wed.), Linschotenstraat 26. Ris (wed. S), Lange Heerenstraat 27rood. Ritman JHz. (J A), cand.-notaris, agent brand- en levens verzekeringmaatschappijen, Erankestraat 21. Ritsema (mej. A E S), Zijlvest 7rood. Ritsema (A R), beheerend vennoot der Holl. krediet- en deposito-bank Mees Ritsema, Zijlstraat 61. Ritsema (C), boek- en steendrukker, firma Met Meijlink, Lange Begijnestraat 20. Ritsema (mej. G A), Zijlstraat 47. Ritsema (mej. G C), Zijlvest 7rood. Ritsema (G J), firma Ritsema Co., Zijlstraat 47. Ritsema (I C), firma Ritsema Co., Zijlstraat 47. Ritsema Co., handelaars in koffie en thee, Zijlstraat 47. Ritsky (J), koopman, Hagestraat 20. Ritte (L C), architect, Jansweg 15. Rittner, geb. Bos (wed.), winkelierster in sigaren, Nassaustr. 12. Rob (D), metselaar, Voortingstraat 23. Rob (wed. K), Van-Marumstraat 29rood. Robart (H), smid, Vrouwensteeg 15rood. Robbé (G B), metselaar, Turfmarkt 8rood. Robbers (Ch .L M), architect, Kleine Houtstraat 102. Robbers, geb. Van Wijk (M), in modes, Damstraat 18. Robbers (P), meubelmaker, Damstraat J.8. Robbers (mej.), Koudenhorn 64h. Röben (H), kleermaker, Groenendaalsteeg 15. Robert (W G E L), muziekdirecteur, Riviervischmarkt 7. Robin (A J), gymnastiek-onderwijzer, Koudenhorn 40. Robin (H), lettergieter, Kerkstraat 7. Robin (H S P), meesterknecht lettergieterij Joh. Enschedé Zonen, alleenverkooper der Pfaff-naaimachines, Ged. Oude Gracht 150. Robin (J M), metselaar, Ged. Raamgracht 46. Robin (P), strijkster, Groote Houtstraat 144k. Robin (S P), sigarenmaker en winkelier, Lange Begijnestr. 28. Robin (W D), bloemistknecht, Tuinlaantje 12. Röbken (H E W), stukadoor, Linschotenstraat 10. Robijns (P H E), beeldhouwer, Groot Heiligland 75. Rochebrune (W P J Brunet de), ambtenaar H. IJ. S. M Spaarne lrood.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 280