262 Roest (J), koopman, Boerensteeg 5. Roest (J), smid, A.-L.-Dyserinckstraat 66. Roest (J), werkman, Korte Lakenstraat 4c. Roest (J J), fabriekswerk er, Nadorstlaan 8. Roest (J J), werkman, Rozenpriëelstraat 20. Roest (P), koopman, Kromme-EUeboogsteeg 7. Roest (P), kleermaker, Amsterdamstraat 10. Roest (P J G), winkelier en koper-, blik-, lood-en zinkwerker, Riviervischmarkt 1. Roest (W), werkman, Sckackelstraat 35a. Roest (W), werkman, De-Witstraat 24f. Roest (A van der), steendrnkker, Linschotenstraat 20rood. Roest (H van der), opzichter, Oranjestraat 55. Roestenberg (J E), tarbier, Zuidpolderstraat 78. Roever (wed. De), Ged. Raamgracht 6. Roggen (J E Graadt van), oud-commandant stoomvaart maatschappij „Nederland", Kleine Houtweg 9. Rol (C), metselaai, Zuidpolderstraat 37rood. Roldanus (mevr. wed. A J A), Kleine Houtstraat 103rood. Roling (G), winkelier in manufacturen en mode-artikelen, Groote Houtstraat 2. Romein, geb. Adding (wed. E G), werkvr., Gravinnesteeg 7b. Romein Jz. (J), antiquaire, Kruisweg 66. Romeis (H E C), Pieterstraat 15. Römelingh (mej. C), Kleine Houtstraat 19. Römelingh (G), Sophia^traat 2rood. Römelingh (mej. J), Sophiastraat 4rood. Remeijn (C), aannemer, Leidschestraat 116. Romp (D T), mr. stoelenmaker, Brouwersstraat 2w. Romp (wed. D W), Oranjeboomslaan 33c. Rompa (A), werkman, Rozenstraat 51m. Rompelman (C), Hondensteeg 22. llomijn (C), boomkweekersknecht, Kennemerstraat 6. Rond (J), koopman, Kampervest 43d. Ronde (J de), blikslager, Vooruitgangstraat 77. lloo (W de), concierge raadhuis, Groote Markt 2. Roobol (J), schilder, Nassaulaan 72. Roode (A van), landbouwer, Nassaulaan 80. Roode (C van), Warmoesstraat 5. Roode (J van), stalhouder, Zijlweg 81. Roode (W van), werkman gemeente-rein., L. Heerenv. 38rood. Roodenburg (P C), Zijlstraat 8.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 282