265 Roozeboom (B Bakhuis), Kerkstraat 5. Roozeboom (B Bakhuis), winkelier, Spaarnwouderstraat 91. Roozeboom (C Bakhuis), tapper, Gierstraat 71. Roozeboom (J II Bakhuis), stratenmaker, Lange Poellaan 36. Roozeboom de Vries. (Zie Vries.) Roozekrans (M J), handelaar in wijnen en grossier in gedis tilleerd, Lange Veerstraat 7. Roozekrans (wed. N), handelaarster in hooi en stroo, Donkere Spaarne 2 en 4. Roozen Bz. (B), bloembollenkweeker, Twijnderslaan 3. Roozen (II M), aardwerker, Rozenpriƫelstraat 2. Roozen (J), smid, Heerensingel 23c. Roozen (J M), aardwerker, Brouwersvaart 6a. Roozen (K), metselaar, Brouwersvaart 80f. Roozen (S P), koopman in groenten, Oranjestraat 79. Roozenbeek (B), winkelier, De-Clercqstraat 92. Roozenbeek (B van), ijzergieter, Brouwersstraat 111. Roozenbeek (E A van), werkman, Ged. Voldersgracht 5. Roozenbeek (T J van), poeliersknecht, Korte Hofstraat 13. Roozenbeek (wed Van), Jacobstraat 9i. Rosbach (J), marktmeester, Kerkstraat 1. Rosenberg (P), smid, Vooruitgangstraat 69. Rosier (wed. F H), Doelstraat 35rood. Roskam (C), handelaar in eieren, Schoterstraat 23. Rossem (wed. A C van), Ripperdapark 13. Rossem (.1 P F van), architect, Wilhelminastraat 38. Rossem (W van), metaaldraaier, Amsterdamstraat, str. B 14. Rossum (H van), aardwerker, Meesterjoostenlaan 14. Rossum (H van), brievenbesteller, Essenstraat 24l. Rossum (R van), timmermansknecht, Amsterdamstraat 21. Rossum du Chattel, geb. Van Brinkom (mej. C van), Es- schilderstraat 14. Rost van Tonningen. (Zie Tonningen.) Rot (G J de), ambtenaar H IJ. S. M., Ridderstraat 11. Rotteveel (Marius N F), hof-photograaf en.teekenaar, Kinder huissingel 12. Rovers (R), werkman, Oude Weg 49ll. Roussac (J K), smidsknecht, Leidschestraat 73. Roussingh (G), werkman, Lange Vlamingstraat 10. Roux (M), onderwijzeres, Gasthuissingel 34. Roij (J F Lie), portier St-Elisabethsgasthuis, Gasthuisvest 47. Roijen (dr. A E van), leeraar H. B. S., Florapark 15.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 285