271 Sarlet (mej. A C L), makelaarster, sckatster van roerende goede ren en onderneemster van publieke verkoopingen, Zijlstr. 41. Sarlet (G H C), Iiooimarkt 30. Sarlet (wed. J), Wagenmakerslaan 5. Sarlet (P), werkman, Jan-Steenstraat 9. Sarlet (mej. P J), Witte-Heerensteeg 24 i. Sarlet (wed.), Linschotenstraat 21. Sas (J J), gepens. kapitein, Zijlvest 17 Sasse (dr. H P A), officier van gezondheid, oor- en keelarts, Ged Oude Gracht 5. Sassen (P W B), gepens. machinist kon. Ned. marine, Ged. Voldersgracht 10. Sauer (wed. C), Groote Houtstraat 14tp. Sauer (W), winkelier en koopman in fruit, Ancgang 30. Sauterell (H), winkelier en fabrikaat van parapluies, Koning straat 7. Savrij (II), kunstschilder, Nieuwe Gracht 21. Sa vrij (M W), fabrikant van lakken, vernissen, standolie, enz., ürma M Savrij Zoon, Nieuwe Gracht 23 Schaalf (J), bleekersknecht, Assendelverlaan 30. Schaalf (J II van der), Amsterdamsche Vaart 2a. Schaalf (J II L van der), letterkundige, Rippcrdastraat 9. Schaap (A), smid, Asterstraat lö. Schaap (wed. A), Lange Raamstraat 29c. Schaap (G), opperman, Essenstraat 16. Schaap (G A), smid, Witte-Heerensteeg 14. Schaap (H), winkelier in groenten, Verl. Frans-Halsstr. 20. Schaap Jr. (H), winkelier in groenten, Groote Houtstr. 125. Schaap (J), meubelmaker, Rozenpriëelstraat 1b. Schaap (J H), Gedempte Voldersgracht 5. Schaap (P H), Groote Houtstraat 116. Schaaps (W N), draaier, Koudenhorn 20. Schaar (C), schdder, Leliestraat 18a. Schaar (O), schipper, Spaarnwouderstraat 138. Schaar (W), werkman, Koolsteeg 12. Schaar (II van der), loopknecht, Burgwal 20. Schaar (J van der), wagenmaker, Lange Heerenvcst 58. Schaar (J van dijr), smid, Zuider-Buitenspaarne 52. Schaar (P van der), letterzetter, Amsterdamstraat, straat C 6. Schahing (J E), Groot Heiligland 44a. Schackman (J A), winkelier in glas- en aardewerk, rijks-depot houder van post- en plakzegcls, Groote Houtstraat 135.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 291