iöi is Daises- ea HEER EN-C ON FECTIE. 275 Schipper (A A), koopman, Klein Heiligland 11. Schipper (G), werkman, Yoorzorgstraat 27. Schipper (J J), groentenhandelaar, Leidschestraat 87. Schipper (wed. K), winkelierster, Van-Marumstraat 24. Schipper (P), schilder, Jan-Steenstraat 4. Schippers (J A), Jansweg 10. Schippers (J G), assuradeur, Ripperdapark 2. Schippers (mej J J), Jansweg 10. Schlatmann (H A), winkelier in manufacturen, mantels en heereu-confectie, Lange Veerstraat 38. Lange Veerstraat 38. HEEREN-ARTIKELEN worden OP MAAT in den kortst mogelijken tijd vervaardigd. Schlegel (L), direct, van de muziekschool, Wilhelminastr. 17. Schlencker (mevr wed. E M C), Statenbolwerk 10. Schleper Jr. (C), Jansweg 12. Schlimmer (J W), Kleine Houtweg 69. Schlotz (H), timmerman, Leidschestraat 25. Schlüter (H. J A), restauratie-houder, Kruisweg 11. Schmalgemeijer Jz. (C E), ziekenverpleger, Gasthuisvest 47. Schmand (wed. F), Zijlstraat 34rood. Schmidt (C Jansen), scheepstimmerman, Lombardsteeg 9. Schmidt (G), muzikant, Zuider-Buitenspaarne lOrood. Schmidt (J Jansen), winkel, en broodslijter, Papentorenvest 11. Schmidt (wed. R), Maarten-Spiesstraat 7rood. Schmit (J W), Schotersingel 103. Schmitz (C M), naaister, Lange Wijngaardstraat 32. Sehmitz (J W D), gep. ambtenaar H. IJ. S. M., Leidsche Vaart 4. Schmöling (W C H), toonkunstenaar, Anegang 26. Schneiders (J), timmerman, Lange Heerenstraat 4. Schoemaker (EJ), lee aar in de wis-en natuurkunde, Jansstr. 7. Schoemaker, geb. Jorritsma (wed. F H), Ripperdastraat 7. 18*

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 295