Italiaansch Schoorsteenveger, Rookverdrijver en Metselaar. NIEUWE GROENMARKT 19. 284 Serné (J W), pédicure, barbier en aanspreker, KI. Houtstr. 99. Serné (M), winkelier, Heerensingel 9. Serné (mej. M), Kleine Houtweg 51. Serné (M J B), vleeschhouwer en spekslager, Frankestraat 45. Serné (N A), barbier en hondenscheerder, Anthoniestraat 5. Serné (P), rijtuigschilder, Oranjestraat 115. Serné (P), smid, Oranjestraat 21. Serné (P), timmerman, Van-Marumstraat 2. Serné (wed. W), Lange Annastraat 17. Serodini (A B), Italiaansch schoorsteenveger en metselaar, Nieuwe Groenmarkt 19. PtsraisraffpE v 1'; Serodini (C), schoorsteenveger, metselaar, zinkwerkeren wijn handelaar, Warmoesstraat 3. Serooskcrken (baronesse A W J van Tuyll v.), Schotersingel 71. Serooskerken (baronesse H C S van Tuyll v.), Schotersingel 71- Servaas (P F), timmerman, Lange Heerenvest 40. Servellen, geb. Koen (A van), gisthandelanrster, Doelstraat 14. Servellen (11 C van), hovenier, Groote Houtstraat 144l. Servellen (J van), Doelstraat 14. Servellen van), Delftkade 6rood. Servellen (J B van), timnierman en aannemer, Zuiderstr. 33. Sesing (G), timmerman, Glasblazersstraat 4. Sesseler (mevr. wed.), Groote Houtstraat 78. Seukens (A), magazijnmeester, Houtmarkt 17. Seuter (A J M), winkelier in kristal-, porselein-, glas- en aardewerk en galanterieën, Anegang 22 Seveke (H M F), magazijnhouder der firma Perry Co» Barteljorisstraat 16. Sevenhuizen (J W), onderwijzer, Zijlweg, zijweg A 13. Sevenhuysen (mej. J H), Zijlweg, zijweg A 17.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 304