293 Soellaart (H), timmerman, Tulpenstraat 21. Soellaart (H), Breestraat 6. Soellaart (T), barbier, aanspreker Haarlemsche begrafenisver- eeniging en winkelier in tabaken sigaren, Koningstraat 17. Soellaart Jr. (N), Jansweg 37. Soellaart Jr. (N), koffiehuishouder, Zuider-Buitenspaarne 88a. Soest (A van), stalhouder, Zijlstraat 10. Soest Jr. (A van), stalhoudersknecht, Korte Zijlstraat 14. Soest (H C van), Burgwal 71 Soest (wed. II C van), Ged. Raamgracht 21rood. Soest (mej. M van), Groote Houtstraat 144e. Soester (H), koopman, Rozenstraat 39. Soetens (J), meubelmaker, behanger en stoffeerder, Groot Heiligland 13. Soetermans (F G IJ), dameskleedermaakster, Ursulasteeg 16e. Soeters (Th Kleine Houtstraat llrood. Someren (wed G A van), Wilhelminastraat 2. Someren (H W van), timmerman, Voorzorgstraat 40. Someren (P J van), kleermaker, Burgwal 96. Someren Gréve (wed. W van), Zijlweg. Somers (A), instrumentmaker, Zuider-Buitenspaarne 54b. Somers (C), onderwijzer, Leidschestraat 27. Somers (II), winkelier in modes, Warmoesstraat 29. Somers (H), winkelier in hoeden en petten, Warmoesstraat 7- Somers (J A), zadelmaker, Zuider-Buitenspaarne 54b. Somers (J H), bankwerker, Zuider-Buitenspaarne 54b. Somers (wed. J H), Zuider-Buitenspaarne 54b. Sommeren (D van), bankwerker, Amsterdamstr., straat B 2. Sondorp (B), werkman, Amsterdamstraat 18. Sondorp (II F J), Plein 17rood. Sonnega (E J), koster Doopsgezinde kerk, Peuzelaarsteeg 3. Sonnemans (C W), Lange Wijngaardstraat 20. Sonnemans (H W), metaaldraaier, Zuidpolderstraat 32. Sonnemans (wed. M), Nassaulaan 34m. Sonnemans (P J), timmerman, Nieuwe Spaarnwouderstraat 12. Sonnemans (W), timmerman, Parklaan 50. Sonsbeek (E J van), leeraar aan de rijks-kweekschool voor onderwijzers, Hasselaerstraat 15. i Soorbeek, geb. M van Duuren (wed. J), Groot Heiligland 44. Sopjes (O), gist- en bierhandelaar, Verl. Frans-Halsstraat 1. Sorgdrager (C), onderwijzer, Krocht 18.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 313