297 Star (mej. J A van der), in modes, firma A. M. Vogels, Smedestraat 5. Star (J W E van der), boekhouder, Nieuwe Gracht 14. Star (M P van der), in modes, firma A. M. Vogels, Smedestr. 5. Stavenuiter (J), stukadoor, Lange Margarethastraat 1. Staveren (J van), landbouwer, Kleine Houtstraat 94. Staveren (M van), schipper, Jacobij nestraat 27. Staveren (N van), werkman, Bakkumstraat 16. Staveren (P van), werkman, Brouwersvaart 80c. Staveren (P van), Harmenjansweg 49. Staveren Wz. (P van), koopman in brandstoffen, Bakenesser- gracht 5. Staveren (W van), uitdrager, Lombardsteeg 5. Staveren (W H van), koopman in brandstoffen, Bakenessergr. 9. Stavorinus (J), huisknecht, Spaarne 60. Stecher (J M), bediende, Voortingstraat 43. Steeg (E van de), smid, Oranjeboomslaan 123. Steeg (H van der), smid, Oude Groenmarkt 9. Steeg (J J van der), werkman, Baljuwslaan 7. Steeg (J J van der), koopman in brandstoffen, Gasthuisvest 39. Steeman (wed. H), Dubbele Buurt 63. Steeman (J), smid, Burgwal 8rood. Steeman (T), scheepstimmerman, Tulpenstraat 13rood. Steemers (B J), wagenmaker, Vooruitgangstraat 82. Steen (mej. E A), winkelierster, Spaarne 74. Steen (C van), kruier H. IJ. S. M Bolwerkslaan Ia rood. Steen (J van), werkman, Nieuwe Spaarnwouderstraat 10. Steen (wed. J van), Burgwal 97. Steen (P van), werkman gemeente-reiniging, Koolstecg 12. Steen (H R van den), commissionnair, Erans-Halsstraat 4. Steen (J van der), blokwachter H. IJ. S. M., Rozenlaantje 4. Steen (L J van der), tapper, Kinderhuisstraat 17. Steen van Ommeren (A F L G H van den), gep. majoor intendant O.-I. leger, Maerten-van-Heemskerkstraat 17. Steenbeek (G D J), agent van pol. 2e klasse, Zijlstr. 102a. Steenberg (wed. J), naaister, Rozensteeg 11. Steenbergen (A), koffiehuishouder, Koningstraat 46. Steenhoek (C), spoorbeambte, Nassaulaan 20. Stoenhoek (M J), smid, Oranjestraat 49. Steenkamp (J H), wagenmaker, Wolstraat 17rood. Steenken (C), Koolsteeg 3. Steenken (C), smid, Burgwal 32.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 317