300 Stipriaan (H van), werkman, Kerkhofstraat 29d. Stipriaan (L van), werkman, Anthoniestraat 51c. Stocking (mej. wed. A van), Zuiderstraat 12 i. Stoel (A J), timmerman en metselaar, Harmenjansweg 1b. Stoel Jr. (A J), steenkooper, Harmenjansweg 1b. Stoel (J), ambtenaar ter gemeente-secretarie, directeur der levensverzekeringmaatsch. „Haarlem" en agent van brand verzekeringmaatschappijen, Wilsonplein 13. Stoel Az. (J H), lid van den gemeenteraad, Kenaupark 4. Stoel (W), hakkersknecht, Yoortingstraat 35. Stoelman (mej. M), Witte-Heerensteeg 24d. Stoelman (P), rietwerker, Lange Annastraat 22. Stoelman (P), timmerman, Lange Annastraat 42. Stoetzer (C), muzikant, Leidschestraat 66. Stoffels (Gr), schippersknecht, Burgwal 55b. Stokman (D), werkman, Heerenlaan 32. Stokman (H), werkman, Zomervaart lc. Stokman (P), sehipper, Zuider-Buitenspaarne 3. Stokman (T E), Wijde Geldeloozepad 17. Stol (C), hout- en marmerschilder, Amsterdamstr., str. C 18rood. Stol (E), winkelierster in garen, band en mode-artikelen, Korte Begijnestraat 23. Stol (H), mr. broodbakker, Hoogstraat 3. Stol (wed H), Groote Houtstraat 96. Stol Jr. (wed. J), Jansweg 48. Stol (J P), mr. varkensslachter, Zijlvest 35. Stoll (H), straatmaker, Houtmarkt 59. Stolle (J H), stukadoor, Tulpenstraat 37. Stolp (mej A), Nieuwe Gracht 98. Stolp (P), Kleine Houtstraat 62rood. Stolp (W), lid van den gemeenteraad, koopman in ijzer waren en agent der Zutfensche brandwaarborgmaatsch., Groote Houtstraat 77. Magazijn en kantoorGr. Houtstr. 74. Stoltenhof (mej. M), Ged. Voldersgracht 21l. Stolwijk (C), werkman, Heerenhek 14. Stompff (wed. B), Kruisstraat 44j. Storm (D), architect en correspondent der maatschappij voor hypothecair krediet in Nederland, Schotersingel 15. Stort (A G H van Genderen), arts en oogarts, Wilhelminastr. 47. Stoute (P), timmerman, Delftstraat 9rood. Stoute (G), smid, Lange Heerenstraat 30. Stouten (T H), werkman, Krom 31c.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 320