O. VCHTMAXX. Broote Sorteering VOGELKOOIEN en SCHOONMAAKARTIKELEN, 315 Ucktmarm (G), winkel, in riet- en mandewerk, Sehachelstr. 5. SCHACHELSTHAAT 5, b d. Anegang. 5 Specialiteit in Bamboes-, Riet- en Mandewerk, Kinder- en 2 Poppenwagens, Bloemen-en Tuintafels, enz. Kostuumhouders van af 0,70. Vlechten van Weener Zittingen van af 0,90. :z Reparation billijk en solide. Uden (P van), mandenmaker, Frankestraat 15. Uden (wed. P van), Kenaustraat 8c. Ufford (Quarles van). (Zie Quarks.) Uhlenbroek, geb. Van Aken (wed. J M B), Frankestraat 22. Uilenbroek (C), wijnkoopersknecht, Tuinstraat 11. Uilenburg (D), winkelier, Lange Annastraat 23. Uilenburg (G), Baljuwslaan 17. Uilenburg (wed. G), Brouwersstraat 77. Uilenburg (H), boekdrukker, Glasblazersstraat 21. Uilenburg (H), timmerman, Oranjestraat 17. Uilenburg (P). Ged. Baamgracbt 65. Uilstra (D), werkman, Leidsclie Vaart 38s. Uitenboogaard (J), horlogemaker, Linschotenstraat 20. Uitenbosch (A), commissionnair in effecten, lid der firma Brinkman Co., Zijlstraat 78. Uitenbosch (M), firma M. Uitenbosch Co., uitgevers van het vliegend blad „De Spaarne-bode" en het Adresboek van Haarlem, "exploitatie der meteorologische annoncenklokken, annoncen-bureau voor alle dag- en weekbladen, Warmoes straat 18. Uitendaal (A), zadelmaker, Barendsestraat 43. Uitendaal (A), pakhuisknecht, Sophiastraat 17d. Uitendaal (1), mr. smid, Dubbele Buurt 8. Uitendaal (J G), smid, Dubbele Buurt 22. Uitendaal (L), metselaar, Sophiastraat 21. Uitert (A van), smid, Zuidpolderstraat 82.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 335