321 Veldheer (G J), kantoorbediende, Groote Houtstraat 6. Veldheer (wed. J), Klein Heiligland 79. Veldheer, geb. Weeber (wed. J J), winkelierster in mode artikelen en kindergoederen, Groote Houtstraat 6. Veldheer (J W), huis- en decoratie-schilder, Ged. O. Gracht 41. Veldhoven (J W), Rozenstraat 57. Veldhoven (J E van), winkelier, Zuidpolderstraat 41. Veldhuis (wed. D), Frankestraat 30. Veldhuis (J), plaatdrukker, Ripperdasteeg 2. Veldhuisen (H J), koopman, Spaarne 104. Veldhuijsen (A J van), letterzetter, Kerkstraat 3. Veldhuijsen (A L van), nr. smid en winkelier, Gierstraat 73. Veldhuijsen Jr. (A L van), agent van politie, Leidschestr. 124. Veldhuijsen (J H van), handelaar in bieren, wijnen en gedis tilleerd, aanspreker en lijkbezorger, Nassaustraat 1 en 3. Veldhuijsen (L van), aanspreker en lijkbezorger der Haarl. begrafenisvereeniging, Oude Groenmarkt 1. Veldkamp (S), steendrukker, Lange Heerenvest 140. Veldt (C), letterzetter, Teylerstraat 50. Veldt (wed. A van der), Groote Houtstraat 160. Veldt (C van der), bloemistknecht, Leidschestraat, zijstr. A 32m. Veldt (F van der), bloemistknecht, Leidschestraat 71. Veldt (G van der), aardwerker, Gasthuislaan 26. Veldt (G van der), smid, Dubbele Buurt 22b. Veldt (G J van der), werkman, Meesterjoostenlaan 17. Veldt (J van der), tuinbaas, Kousebandslaan 4f. Veldt (J van der), Assendelverlaan 3a. Veldt (mej. M van der), Kleine Houtstraat 93. Veldt (wed. M van der), brandstoffenhaudel, Twijnderslaan 11. Veldt (N van der), melkverkooper, Lange Lakenstraat 22. Veldt (wed. P van der), Lange Raamstraat 5. Veldt (S van der), bloemistknecht, Kinderhuisstraat 11a. Veldwijk (C), metselaar, Vooruitgangstraat 78. Veldwijk (11), winkelier in boter, eieren en vleeschwaren, Lange Veerstraat 31. Velleman (A L), koopman in lompen en metalen, Lange Raamstraat 30. helleman (L), koopman in lompen, Lange Boogaardstraat 20. Vellinga (H), loodgieter, Brouwersstraat 2. eisen (A H P van), ilrma Anton van Velsen Co., bloe misten en groothandelaars, Baamsingel 42. ■eisen Fz. (F van), bloemist, Zijlweg 69. 21

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 341