322 Velsen Pz. (F van), bloembollenhandelaar, Zijlweg 69. Velsen (wed. F van), Zuider-Buitenspaarne 15. Velsen (J van), werkman, ltaamsteeg 1(Ja. Velsen (J A van), firma gebr. Van Velsen, importeurs en exporteurs van bloembollen en plantgewassen, Wagenweg 5. Velsen (N van), sigarenmaker, Scbouwtjeslaan 12. Velsen (P A van), firma gebr. Van Velsen, importeurs en exporteurs van bloembollen en plantgewassen, Wagenweg 5. Velsen (T B W van), boekhouder, Leidschestraat 8. Velsen Wiersma (S G van), Kleine Houtweg 73a. Velthuizen (M), Zuidpolderstraat 48. Veltkuijs (It), tuinbaas, Twijnderslaan 49a. Velthuijsen (G), leeraar bij de gem. der Zevende-dag-Baptisten, redacteur en uitgever van het maandblad „De Boodschapper", Nieuwe Gracht 32. Velthuijsen (Joh.), mr. huis- en kachelsmid, Anthoniestraat 9. Velthuijsen (S), machinaal-roggebroodbakker, Spaarnwouder- straat 39. Velthuijsen (C J van), huis- en rijtuigschilder, Kerkstraat 22. Velthuijsen (wed. E van), Gierstraat 43. Velthuijsen (J M van), mr. schilder en glazenmaker, Bake- nessergracht 4. Velthuijsen (J M J van), huis- en rijtuigschilder, Leidsche straat, zijstraat A 32l. Velthuijsen (J S van), timmerman en aannemer, Nassaulaan 68- Velthuijsen (J W vau), timmerman, llavensteeg 20. Velthuijsen (wed. K van), Groote Houtstraat 144k. Veltkamp (II), kleermaker, Breestraat 34. Veltkamp (L), brievenbesteller, Nassauluan 55d. Veltrup (C te), ltuijchaverstraat 9. Velu (L), Leidschestraat 11. Velzen (A van), logementhouder, Burgwal 21. Velzen (II van), loopknecht, Oostvest 26. Velzen (J P van), winkelier in tabak en sigaren, aanspreker en agent eener levensverzekeriugmaatsch., Koudenhorn 14. Ven (J F van de), rijks-telegralist, Barre voetestraat 15rood. Ven (wed. J G van de), Barrevoetestraat 4. •Ven (dr. E van der), conservator van Teylers stichting ett schoolopziener, Spaarne 14. Ven (J E van der), kruidenier, Spaarne 22. Venema (H), Bolwerkslaan 22. Verbaarschot (inej. T), Schotersingel 35.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 342