326 Vermeulen (C J), boekbinder, Valkensteeg 11. Vermeulen (J), kruidenier, Van-Marumstraat 18. Vermeulen (J), wagenmaker, Drossestraat 14b rood. Vermeulen (J), schilder, Zuidpolderstraat 74. Vermeulen (J H), firma gebr. Vermeulen, winkeliers in heeren-mode- en toilet-artikelen, Barteljorisstraat 12. Vermeulen (P H), firma gebr. Vermeulen, wiukeliers in heeren-mode- en toilet-artikelen, Barteljorisstraat 12. Vermeulen Hzn. (R), directeur van het stads-armen- en -ziekenhuis, Schotersingel 2. Vermeulen (W), werkman, Zuider-Buitenspaarne 9. Vermeij (J), smid, Verl. Frans-Halsstraat 28. Vermeijs (H), timmerman, Lange Heerenvest 62. Vermont (J), sigarenmaker, Amsterdamstraat 3a. Vernout (A), boek- en papierhandelaar, Warmoesstraat 10. Vernout (mej. B C), Zijlstraat 36rood. Vernout (G A), photograaf, Nieuwe Gracht 46. Vernout (wed. H C), firma H. C. Vernout, loodgieter en zinkwerker, Ged. Oude Gracht 123. Vernout (P), smid, Raamsteeg 10c. Vernout (mej. S), Zijlstraat 36rood. Vernout (W B), loodgieter, zinkwerker en aanlegger van waterleiding, firma A. en J. E. Vernout Zn., Jansstraat 17. Verpoorten (A B), mr. schilder, Wagenmakerslaan 3. Verpoorten (G), mr. loodgieter, zinkwerker en aanlegger van gas- en waterleiding, Nassaulaan 50. Verpotten (L), brugwachter, Hoogstraat 2rood. Verputten (L J), steenhouwer, Leliestraat 24. Verpotten (P J), goudsmid, Glasblazersstraat 29. Verquerene (J), workman, Oude Weg 45. Verrijk (K C), Damsteeg 23. Versaan (J A), werkman, Leliestraat 40. Verschoor (E), kopergieter, Large Lakenstraat 23. Verschuur Jr. (A D), firma Verschuur Van der Voort, te Amsterdam, Zijlstraat 19. Versloot (P), werkman, Lange Vlamingstraat 9a. Versteeg (J), winkelier, Meesterlottelaan 27. Versteeg (J), metselaar, Lange Raamstraat 40. Versteeg (J), reparateur van luxe-artikelen, Koningstr. 44. Versteeg (J), metselaar, Witte-Heerensteeg 41. Versteeg (wed. J), Nassaulaan 4rood. Versteeg Jr. (J), metselaar, Rozenpriƫelstraat 59rood.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 346