327 Versteeg (E), magazijnknecht, Lange Molenstraat 9. Versteeg (M), mr. schoen- en laarzenmaker, Donkere Spaarne 10. Versteeg (P), bakkersknecht, Rozenpriƫelstraat 55rood. Versteeg (S), tabaks- en sigarenhandelaar, Koningstraat 44. Versteeg (wed S), Korte Annastraat 4. Versteegh, geb. Vis (mevr. wed. A), Molenpad, zijstraat A 4. Versteegh, geb. Althaus (wed. Alb Molenpad, zijstraat A 4. Versteegh (wed. P), Brouwersstraat 40. Versterre (G P), bloemistknecht, Hondensteeg 5. Versterre (P), Nieuwe-Kerksplein 17. Vervat (D), korporaal hospitaal, Nieuwe Kruisstraat 20rood. Verveer (J E), ambt. bij den rijks-waterst., Brouwersstr. 8rood. Vervenne, geb. Burger (mevr. wed. N), Nieuwe Groenmarkt 6. Vervoorn (A P), boekhouder, agent der Zuidhollandsche hypotheekbank, Jansweg EO. Verwer (J), werkman, Zuiderstraat 3. Verwer (dames De), Groote Houtstraat 5. Verweij (M J), beeldhouwer, Klein Heiligland 65. Verwoerd (G), schilder, Delftkade 6. Verzijlberg (A), schoenmaker, Ceciliasteeg 11. Verzijlberg (A), letterzetter, Gortesteeg 10. Verzijlberg (J), werkman, Leidschestraat 96. Verzjjlberg (J), schipper, Zomervaart 12b. Verzijlberg (J J), voermansknecht, Tuinlaantje 2a. Verzijlberg (P), metselaar, Oranjeboomslaan 154. Verzijlberg (P), agent van politie, Leidschestraat 144. Verzijlberg (P), metselaar, Oostvest 28. Verzijlberg (P J), winkelier en schoen- en laarzenmaker, Bakenessergracht 60. Verzijlberg (T J), metselaar en aannemer, Leidschestraat 17- Verzijlberg (wedwerkvrouw, Gasthuisvest 29b. Vester (A F), kleermaker, Lange Heerenstraat 10. Vester (B H), smid, Gasthuislaan 16. Vester (H), Minnebroedersteeg 9. Vester (H J), smid, Valkensteeg 10. fester (wed. H M), Essenstraat 35. Vester (J M), Dijkstraat 7. j ester (P), fabriekswerker, Wester-Boogaardstraat 5. ester Jr. (P), grattersknecht, Korte Zijlstraat 1. ester (P A), smid, Rozemarijnstraat 2. /.ester (S J), wagenmaker, Kenaustraat 8g. "et (C), werkman, De-Haasstraat 1.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 347