332 Voogel (A), letterzetter, Esscliilderstraat 17rood. Vooges (A), werkman, Lange Boogaardstraat 24. Vooges (C), tuinman, Korte Hofstraat 9b. Vooges (J), werkman, Tulpenstraat llrood. Vooges (J), werkman, Leliestraat 44. Vooges (W C), loopknecht, Harmenjansweg 57c. Vooges (W C), kopergieter, Sckcepmakersaijk 4b. Voogt (L), loodgieter, Kampersingel 60g. Voorbeijtel Cannenburg (W), Kamperlaan 9a. Voordendag (A), werkman, Jan-Steenstraat 22. Voordenkaak (F J), vleeschkouwer, Jacobijnestraat 22. Voordenliaak (J), ketelsmid, Melkboerensteeg 6. Voordenkaak (J), werkman, Gedempte Raamgracht 19c. Voorham (G), kruidenier, Anthoniestraat 59. Voorn (F), mr. broodbakker, Breestraat 5. Voorn (G), mr. brood- en koekbakker, Anthoniestraat 52. Voorn (J), mr. broodbakker, Damstraat 16. Voort (A van der), mr. schilder, Zijl weg, zijstraat A 15. Voort (A van der), dameskleermaakstcr, Zijlweg, zijstr. A 15. Voort Az. (A van der), leeraar aan de H. B. S. en het gymnasium, Statenbolwerk 26. Voort, geb. Stoel (wed. A van der), Koudenhorn 64. Voort, geb. Rcudler (wed. C C van der), winkelierster ia handschoenen, Groote Houtstraat 49. Voort (H van der), werkman, Amsterdamstraat 3q. Voort (H van der), bleekcrsknecht, Van-Marumstraat 52. Voort (wed. H van der), winkelierster, Nassaustraat 7. Voort (J A van der), binnenvader Geref. weeshuis, Klein Heiligland 70rood. Voort (K van der), werkman, Valkenstecg 21d. Voort (L van der), landbouwer, Lange Wijngaardstraat 15. Voort (W A van der), Groot Heiligland 27. Voorting (A), stalhouder en vrachtrijder, Plein 17. Voorting (J G), stalhouder, Gasthuissingel 2. Voorting (P), stalhouder, Wagenmakerslaan 2. Voorting (W), landbouwer, Rozenstraat 25. Voous Jr (II A), tapper, Krom 41. Voozel (A), letterzetier, Esschilderstraat 17rood. Vork (C), broodslijter, Wijde Geldeloozepad 53. Vork (J), metselaar, Koolsteeg 10. o Vorm (CDA van der), gevangenbewaarder, Drossestraat Vorst (K van der), werkman, Koralensteeg 2.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 352