335 Vries (mej. E de), Barteljorisstraat 35. Vries (E M de), smid, Zuidpoïderstraat 73. Vries (F J H de), koffiehuisbediende, Amsterdamstr., str. C 14. Vries (G de), pakhuisknecht, De-Haasstraat 2. Vries (G de), Alexauderstraat 3. Vries (G W de), boter- en kaashandelaar, Spaarne 26. Vries (H de), meubelmaker, Papentorenvest 50. Vries (II de), wagenmaker, Zuidpolderstraat 25. Vries (H de), werkman, Zuidpolderstraat 68. Vries (mej. H H de), Nieuwe Gracht 44. Vries (H J de), leeraar H. B SDelftstraat 6. Vries (I de), agent van politie le klasse, Noorder-Schoolsteeg 9. Vries (I M de), steendrukker, Korte Jansstraat 8. Vries (J de), landbouwer en vleeschhouwer, Burgwal 69. Vries (J de), Ridderstraat 15. Vries (J de), spoorwegwachter, Kennemerplein 6. Vries (J de), steenhouwer, Lange Vlamingstraat 12r. Vries (J de), kleermaker, Gasthuisstraat 15. Vries (J de), schipper, Heerensingel 51. Vries (wed. J de), Kerkhofstraat 6b. Vries (Jo. de), pred. bij de vereenigde Doopsgezinde gemeente, Ged. Oude Gracht 87. Vries (J A de), wink, in glas- en aardewerk, KI. Heiligland 53. Vries (J E de), koopman in fruit, Tuchthuisstraat 2. Vries (wed J H de), handelaarster in oude boeken, Groot Heiligland 9. Vries (J P de), kleerbleeker, Scheepmakersdijk 23. Vries (J Roozeboom de), Korte Wolstraat 11. Vries Jr. (J Roozeboom de), werkman, Lange Lakenstraat 29. Vries (K de), Amsterdam straat 19. Vries (K de), aardwerker, Korte Wijngaardstraat 12. Vries (M de), voermansknecht, Tulpenstraat 31. Vries (M de), koopman in fruit, Lange Begijnestraat 34. Vries (wed. M de), Valkensteeg 5a. Vries (N de), schilder, Hondensteeg 8b. Vries (N Roozeboom de), lettergieter, Ged. Raamgracht 4. Vries (wed. Ph. de), Korte Heerenstraat 4. Vries (S I de), winkelier in goud en zilver, Gr. Houtstraat 65. Vries (mevr. wed S S de), Ruijchaverstraat 20. Vries (T de), werkman, Boerensteeg 28a. Vries (W de), koopman, Essenstraat 15rood. Vries (W de), huisbediende, Groote Houtstraat 144cc.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 355