341 Weber (B), werkman, Scboterstraat 31. Weber (mej. G C), Magdalenastraat 16d. Weber (J J), winkelier en instrumentmaker, Koningstraat 10. Weber (L A), stukadoor, Kennemerstraat OArood. Weber (wed. M), Sopbiastraat lrood. Weber (R J), gezagvoerder, Wilhelminastraat 55. Weber (wed.), Scboterstraat 25. Webster (D), handelaar in Engelsche vélocipèdes, Kenaustr. 5b. Weckessen (T A Y), Kleine Houtstraat 57. Wee (A E ter), commissionnair, Kleine Houtstraat 110. Wee (J H ter), winkelier, Leidschestraat 119. Weeger (A de), Scheepmakersdijk 51. Weegh (H van de), metselaar, Lange Margarethastraat 11. Weegh (J M van de), mr. metselaar, Korte Heerenstraat 7. Weegh (P van de), mr. metselaar, Lange Heerenstraat 9. Weel (mr. J de Clereq van), lid van den gemeenteraad en rechter in de arr.-rechtbank, Kenaupark 23. Weeren (G C van), onderwijzer, Groote Markt 6. Weeren (W van), metselaar, Heerensingel 37c. Meerman, geb. Mees (mevr. wed. J B), Hazepaterslaan 16a. Weers (wed. C), Korte Houtstraat 5b. Meers (C H), spoorwegbeambte, Kinderhuissingel 2. Meers (H de), logementhouder, De-Witstraat 45. Mees (J van), bloemistknecht, Tulpenstraat 35. Mees (J van), werkman, Kennemerstraat 12. Mees (J C van), tapper, Korte Wijngaardstraat 14. Veesman (J A), werkman, Lange Poellaan 29c. Meezenbeek (I' A), werkman, Beeksteeg 4g. Mehnes (J A E), werkman, Boerensteeg 2. Meiden (A A van der), handelaar in boter, kaas, spek, enz., .Houtmarkt 43. beiden (D van der), slagersknecht, Lange Annastraat 48a. Meiden (II van der), winkelier en koopman, Groote Hout straat 133. Meiden Lz. (J N van der), winkelier, Zijlstraat 86. geiden Jz. (L van der), winkelier en koopman, Zijlstraat 42. Meidner (W B), toonkunstenaar, Kruisstraat 9. v eiland Jr. (J N), machine-bankwerker, Breestraat 2rood. V eiland (W), werkman, Groenendaalsteeg 11. Wnfnd (wed.), werkvrouw, Heerensingel 131b. (A), lid der firma N. Weill Zoon, Jansstraat 75. Meill (J), Jansstraat 26.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 361