W, H, OU DE WESSELINK Tuin-, Bloem-, Lanital- en ToieMei SPEKSTRAAT 10. 344 Wesseling (J II), grondwerker, Lange Margarethastraat 40c. Wesseling (J J), in gouden en zilveren werken, Ged. O. Gracht 20. Wesseling (J W), timmerman, Burgwal 37rood. Wesseling (mej. L G), Groote Houtstraat 3rood. Wesseling (M), plaatdrukker, Bakkerstraat 12. Wesseling (P C), wegwerker, Amsterdamstraat 9. Wesseling (P J), ploegbaas H. IJ. S. M., Amsterdamstraat 22. Wesselingb, geb. M C Vogels (wed. C H II), Kruisweg 19. Wesselingb (J H B), winkelier in sigaren, Kruisweg 23. Wesselingh (J J), meubelmaker, Kleine Houtstraat 81. Wesselingb (Job. I S B), drogist en winkelier in verfwaren, Warmoesstraat 31, Wesselingb (wed. T B W), Warmoesstraat 31rood. Wesselingb (W J B), meubelmaker, Kleine Houtstraat 81. Wesselink (wed. H Oude), winkelierster in kruidenierswaren en tuin- en bloemzaden, Spekstraat 10. SPECIALITEIT In Wesselink (J), aardwerker, Van-Marumstraat 60. Wesselink (J H), bloemkweeker, Yan-Marumstraat 60. Wesselink (J H Oude), Kinderbuissingel 20a. Wesselink (W Oude), mr. timmerman en koopman, Spekstr. 10. Wesselius (A), werkman, Oranjestraat 67. Wesselius (A W), smid, Leliestraat 7d. Wesselius (A W), werkman, Gasthuislaan 141. Wesselius (J), tuinman, Oranjestraat 8. Wesselius (J J), ketelsmid, Vooruitgangstraat 85. Wesselius (W), tuinman, Lange Lakenstraat 17- Wesselman (Q,), werkman, Donkere Begijnhof 2. Wessels (G), stukadoor, Kleine Houtstraat 55rood. Wessels (J W), kleermaker, Klaverstraat 2. West (mej. A van), Nieuwe Gracht 100.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 364