345 West Jr. (J II van), directeur der Haarlemscke tramway- maatsckappij, Kruisweg 68b. West (mej. M J van), Nieuwe Gracht 100. West, geb. Baëza (mevr. R S van), Zijlweg 53. Westbroek (H), winkelier, Rozenpriëelstraat Ia. Westbroek (M), werkman, Lange Poellaan 37a. Westendorff (L), tailleur, Teylershofjestraat 6. Westendorp (D), Groote Houtstraat 57. Westendorp (G), meubelmaker en winkelier, Gasthuisstraat 46. Westendorp (J), privaat-onderwijzer, Zijlstraat lrood. Westendorp (P), horlogemaker en winkelier, Gr. Houtstr. 57. Westenenk (mej. S M), Gastliuissingel 46. Westerbeek (wed. C), Ged. Voldersgrackt 49. Westerbeek (M), schilder, Drappenierstraat 8. Westerburger (J C N), lithograaf, Spoorwegstraat 12rood. Westerhoven (J), fabriekswerker, Ursulasteeg 10g. Westerboven (P), timmerman, Van-Marumstraat 64. Westerboven (S), winkelbediende, Koningstraat 19. Westerboven (T), werkman. Tulpenstraat 19. Westerhoven (H van), draaier, Kromme-EUeboogsteeg 22. Westerhoven (J" van), kuiper en wagenmaker, Wolstraat 7. Westerhoven (J van), kleermaker en winkelier, Zijlstraat 75. Westerboven Jr. (J van), kleermaker, Kerkstraat 8, Westerboven (S van), mr. kuiper, Vrouwensteeg 8. Westerboven (W van), koopman, Oranjeboomslaan 24. Westerik (J C), stalknecht, Rozenstraat 51n. Westerink (H), tapper en slijter, Bakkerstraat 53. Westerkappel (mevr. wed. J van), Baan 15. Westerkappel Hoofd, kassiers en commissionnairs in effecten, correspondenten der Ned. Bank, Groote Houtstraat 93. Westerouen van Meeteren. (Zie Meeteren.) Westerveld (D J A), koopman en winkelier in kruideniers- en grutterswaren, firma E. P. Westerveld Zoon, Groote Houtstraat 44. Westerveld (E J), koopman en vi inkelier in kruidenierswaren, Verwulft 2. Westerveld (II), bloemist, Elorapark 5. Westerwoudt (J B), Paviljoenslaan 7. Westkof (W), werkman, Boerensteeg 8. Wetteren (N van), mr. buis-, stoom- en magneto-electriscbe- mackinesmid, Ged. Oude Gracht 129. Wevers (J J), mr. kleermaker en winkelier, Barrevoetestraat 6.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 365