346 Weijde (C), kleermaker, Zuider-Buitenspaarne 23. Weijden (B P van der), koetsier Haarl. Tramway-maatsch., Bolwerkslaan 21. Weijden (C van der), werkman, Ivorte Heerenstraat 2. Weijden (wed. C J van der), Lange Wijngaardstraat 6. Weijden, geb. De Graaf (G E van der), winkelierster in garen, band, wol, enz., Warmoesstraat 26. Weijden Jr. (J G van der), kleermaker, Wagenweg 10. Weijden (P van der), geëmpl. aan de gasfabriek, Warmoesstr. 26. Weijenbergk (D J), winkelier in drogerijen, verfwaren, par fumerieën, borstelwerken, enz., Zijlstraat 34. Weijland (E G), gep. kap. der inf. O.-I leger, Korte Dijk 11. Weijerman (A W C), Gasthuissingel 30rood. Weijerman (J W Jenny), onderwijzer, Keizerstraat 2. Weijers (B), fabriekswerker, Lange Boogaardstraat 17rood. Weijers (C B), timmerman, De-Clercqstraat 97. Weijers (H), winkelier, Drappenierstraat 4. Weijers (J J), houtzager, Brouwersstraat 139. Weijers (S), schilder, Amsterdamsehe Vaart 14. Weijrmars (wed. H), Klein Heiligland 64a. Weijt (J van der), smid, Valkensteeg 8. Weijtkamp (H), Meesterlottelaan 45. Weyenbergh (C), directeur van een administratie-kantoor der nat. schuld, Raamsingel 30. Weyenbergh (H), fabrikant van Haarlemmer-olie, firma wed. Claas Tilly, liaamsingel 30. Verkoophuis: Spaarne 69. Weyenbergh Bouwmeester (firma), commissionnairs in ef fecten en assurantiën, Oude Groenmarkt 12. Wezel (P C), boek- en handelsdrukker, Palmstraat 7. Wezelenburg (A), Molensteeg 19. Wezelenburg (J), uitdrager, Oostvest 24. Wezenaar (D H), magazijnmeester der spijsuitdeeling en bode van de levensverz.-maatsch. „Haarlem", Jacobstraat 3rood. Wiarda (mevr. wed. dr. J), Jansstraat 8. Wickevoort Crommelin (mr. J P van), Groote Markt 7. Wiebes (N D), winkelier, Zoetestraat 2. Wiefferink (G J), steendrukker, Barendsestraat 25rood. Wiegand, geb. Van Gennep (wed. A H), Ruijchaverstraat 3. Wiegant (Ch. F), piano-handelaar, firma J. P. Wiegant, Groote Houtstraat 153. Wiegant (F J), muziek-onderw. en piano-stemmer, Raamvest 39. Wiegant (W), piano-handel, en muziek-onderwijzer, Zijlstr. 63.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 366