Handel in Biieii- ei BienMscii Gedistilleerd, PARKLAAN 64-66. Wijnen, Likeuren, enz. 347 Wiegerink (F H), werkman, Korte Wijngaardstraat 4. Wiehoff (wed. J G), Krocht 4rood. Wiekart (J C), ijzerdraaier, Lange Heerenvest 38rood. Wiel (J van der), sigarenhandelaar, Anegang 2. Wielard (H), werkman, Korte Hofstraat 3. Wielard (wed. M), God. Voldersgraeht 21d. Wielinga, geb. Dekker (G), winkelierster in manufacturen, sajet, garen, band, enz, Van-Marumstraat 22. Wielinga (K), Van-Marumstraat 22. Wiemer (W), winkelier, Groote Markt 8 en 10. Wienen (A van), winkelier, Brouwersvaart 96. Wienen (W van), ziekenverpleger St.-Elisabethsgasthuis, Gasthuisvest 47- Wierda (W K), winkelier in witlinnen en -katoenen manu facturen, Groote Houtstraat 60. Wieringen (C van), smid, Korte Houtstraat 10. Wieringen (J van), werkman, Zomer vaart Ie. Wiersma (S G van Velsen), Kleine Houtweg 73d. Wiessner (A W), letterzetter, Essenstraat 24ï\ Wietholf (J), schilder, Klein Heiligland 56. Wiggers (A), smid, Burgwal 84. Wiggers (J J), Koolsteeg 5. Wiggers (N), werkman, Kennemerstraat 7. Wiggers (P J), handel, in wijn,bier en gedistilleerd, Parklaan 64. Alle soorten van BIEREN worden zoowel op fust als gebotteld geleverd. Wik (H P), ijzergieter, Verl. Frans-Halsstraat 9. Wikke (P), werkman, Kleine Houtstraat 130c. Wi'de (A H de), mr. smid, Lange Heerenstraat 31. Wilde Jr. (A II de), mr. smid en winkelier in ijzerwaren, Kampervest 32. Wilde (mevr. wed dr. A J P de), Wilhelminastraat 14.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 367