349 Wildt (P L de), koopman en fabrikant, firma A. Frans Co., Groote Houtstraat 10. Wilhelm (H A P), leeraar in de gymnastiek, keilgymnast en masseur, Zijlweg 9. Wilhelmus (C), timmerman, Linschotenstraat 30. Wilhelmus (G), smid, Linschotenstraat 22rood. Wilhelmus (G), meubelmaker, Voortingstraat 14. Wilhelmus (wed.), Kennemerplein 8. Wilk (D J van der), boek- en kunsthandel., Gr. Houtstr. 105. Wilk (L van der), hoofd der bijz. meisjesschool, Jacobijnestr. 28. Wilkens, ge.b. Mulder (wed. C E), Hasselaerstraat 10. Wilkes (P), werkman, Doelstraat 7rood. Wille (C J F), Frans-Halsplein 12. Wille (G H), voorman H. IJ. S. M., Glasblazersstraat 7. Wille (H C A), horlogemaker, Klein Heiligland 61. Wille (J H), smid, Vooruitgangstraat 65. Wille (R), muzikant, Verl. Frans-Halsstraat 19rood. Willebord (J P), aardwerker, Rozenpriƫelstraat 68. Willebrands (W J), winkelier in aardappelen en groenten, Klein Heiligland 48. Willekes Macdonald. (Zie Macdonald.) Willems (J), notaris, Oude Groenmarkt 20. Willemse (A J M), maj. der artill. N.-I. leger, Schotersingel 129. Willemse (C), bloemistknecht, Schouw.tjeslaan 10. Willemse (C), petrolcumventer en winkel., Nieuw Heiligland 8. Willemse (mej. C), Groot Heiligland 44b. Willemse (H), werkman, Jansweg 15. Willemse (J J A), rijks-ontvanger, Frans-Halsstraat 15. Willemse (M), werkman, Gortesteeg 22. Willemse (P), hovenier, Veldlaan 13. Willemse (W), koetsier, Schapenplein 4. Willemse Jr. (W), schoen- en laarzenmaker, Zijlweg 77. Willemse (wed. W), Spaarnwouderstraat 138. Willemse (W M), schoenmaker, Spaarnwouderstraat 138. Willemsen (C), werkman, Omvalspoort 4. ^Vjllemsen (H), rijtuigschilder, Leidschestraat 62. *Villemsen (W), bloemistknecht, Tulpenstraat 27a. Willigen, geb. Van der Heil (mevr. wed. dr. V S M van der), Mauritsstraat 9. Wuligenhof (wed. K), Oostvest 42a. Willink (dr. H D Tjeenk), uitgever, Ged. Oude Gracht 92. Willink van Bennebroek (douair.), Groote Markt 9.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 369