353 Wulff (3), chemische wasch-inriehting, stoomververij en druk kerij, firma Wulff Co., Groote Houtstraat 86. Wullink (H J), geweermaker, Lange Molenstraat 54. Wullink, geb. Bremer (J G), winkelierster in garen, band en manufacturen, Lange Molenstraat 54. Wunnik (John J B), industrieel, Kenaupark 2. Wunnik (G van), werkman, Nassaulaan 51rood. Wunnik (P J van), stalhoudersknecht, Spaarnwouderstr. 27rood. Wiinseh (W), lithograaf, Groote Houtstraat 120a. Wusten (wed. PI van der), Klein Heiligland 9. Wijbenga (A), inspecteur van politie, Gasthuisvest 9. Wijde (3 van der), schilder, Brouwersstraat 108. Wijdeman (A F), kleermaker, Anthoniestraat 67. Wijdeman (H B), zadelmaker en winkelier, Anthoniestraat 40. Wijdeman (J B T), winkelier in manufacturen, Anthoniestr. 50. Wijden (F van der), wagenmaker, Baljuwslaan 28. Wijdom (A), bode van 't Haarl. ziekenfonds, Asterstraat 15. Wijdom (A), behanger, Korte Wolstraat 5. Wijdoogen (A W F), horlogemaker, Ged. Oude Gracht 95rood. Wijdoogen (G A C), oppasser, Ged. Oude Gracht 95rood. Wijdoogen Jr. (G A C), beambte aan het belastingkantoor, Ged. Oude Gracht 23rood. Wijdoogen (3), letterzetter, Klein Heiligland 37. Weijers dl), werkman, Houtmarkt 29a. Weijers (P), werkman, Kerkhofstraat 5. Wijk (J van), koopman, Essenstraat 27. Wijk (J H van), wijnhandelaar, Koudenhorn 58. Wijker (A), wagenmaker, Vooruil gangstraat 57. Wijkhuizen (A), koopman in groenten, fruit en aardappelen, Frankestraat 8. Wijkhuizen (A), smid, Brouwersstraat 144. Wijkhuizen (A), werkman, Rozemarijnstraat 10. Wijkhuizen (A), koopman in groenten, Leidschestraat 37a. Wijkhuizen (D), winkelier in groenten, Groenendaalsteeg 16. Wijkhuizen (D), koopman in groenten, Ged. Oude Gracht 32. T^Jkhuizen (D), smia, De-Clercqstraat 111. Wijkhuizen Jr. (D), koopman in groenten, Groenendaalst. 14. Wijkhuizen (wed. D), De-Witstraat 27- Wijkhuizen (G J), steenhouwer, Beeksteeg 2. Wijkhuizen (H), werkman, Lange Kaamstraat 16rood. Wijkhuizen (J), werkman, Oranjebconislaan 98. Wijkhuizen (J), winkelier en handelaar in vogels, Lepelstraat 1.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 373