IJ. z. 355 IJland J), conduct. H. IJ. S. M., Yerl. Frans-Halsstr. 8rood. IJlstra (J), werkman, Anthoniestraat 51 d. IJpeij (mej. W), leerares in de gymnastiek, Zjlvest 45. IJsebrand (J P), winkelier en sigarenfabrikant, Jansstraat 23. IJssel de Schepper. (Zie Schepper.) IJsseldijk (wed. A), Spaarnwouderstraat 77rood. IJsseldijk (B van), stationschef en handelaar in brandstoffen, Stationsplein 7. IJ veen (C), metselaar, Lange Poellaau 2. IJzerdraat (W B), lithograaf, Zuider-Buitenspaarne 60. Zaanen (A J van), meubelmaker, Bozenpriƫelstraat 35rood. Zaaijer (A de), naaister, Korte Zijlstraat 7. Zaaijer (D de), laarzenmaker, Kleine Houtstraat 82. Zaaijer (J B de), zadelmaker, Korte Zijlstraat 7. Zaaijer (J J de), sigarenmaker, Leidsche Vaart 28j. Zachte (E), koster in de kerk der Evangelische Broederge meente, Parklaan 34. Zachte (H G), smid, Glasblazersstraat 45. Zalen (mej. A C van), Barrevoetestraat 4p. Zalen (C van), kleermaker en winkelier in [manufacturen, Kleine Houtstraat 97. Zalen (wed. C van), Lange Raamstraat 17. Zalen (C J van), werkman, Burgwal 107. Zalen J r. (C J van), winkel, in schoenen en laarzen, Burgw. 107. Zalen (D van), varkeusslachter, Damstraat 12. Zalingen (G van), koetsier, Esschilderstraat Crood. Zalm (A), smid, Leidsche Vaart 38t. Zalm (P), smid, Leidsche Vaart 28f. Zalsmann (J II P), Spaarnwouderstraat 35. Zandstra (F), timmerman, Zuidpolderstraat 19. Zandstra (K), stalknecht, Ripperdasteeg 6d. Zandvoord (H van), boekdrukker en boekbinder, houder van een advertentie-bureau, Schachelstraat 41. Zandvoord (wed. J van), Schachelstraat 41. Zanten (A A van), metselaar, Voorzorgstraat 35. Zanten (mej. C van), Brouwersvaart 36. Zanten (mej. J H van), Brouwersvaart 36. Zanten (M van), ambtenaar haven- en kaaigeld, Kampervest 47.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 375