357 Zoet (S), kandelaar in brandstoffen, Drappenierstraat 13. Zoet (W), schilder, Campkuijsstraat 3. Zomerdijk (H), werkman, Tuinlaantje 6. Zomerdijk (J), werkman, Assendelverlaan 8. Zomerdijk (J), kofliehuiskouder, Gedempte Oude Grackt 6J. Zomerdijk (W), werkman, Lange Heerenvest 72. Zomeren (G van), grondwerker, Koolsteeg 15. Zomeren (wed. G A van), Wilkelmina straat 2. Zon, geb. Engkertsen (wed. A van), Morinnesteeg 3. Zon (A Vos van), kantoorbediende, Spaarne 69. Zon (P Vos van), kovenier, Lange Heerenstraat 14. Zonderkuis (B A), schoenmaker, Bakenessergrackt 17 Zondervan (P), wagenmaker, Jan-Steenstraat 10. Zonneveld (A), concierge Ckr. school, L. Margaretkastraat 22. Zonneveld (A), aannemer van aardwerken, Zijlweg, zijweg A 8. Zonneveld (C), bloemistkneckt, Brouwersstraat 2u. Zonneveld (C), bloemistkneckt, Gasthuislaan 14c. Zonneveld (S), werkman, Kamperstraat 24. Zonneveld (W 0), schilder, Brouwersstraat 12. Zonneveld (H van), aanspr. en lijkbezorger. KI. Heiligland 34. Zonneveld (J van), bloemistkneckt, Wijde Geldeloozepad 27. Zonneveld (J van), bloemistkneckt, Oranjeboomslaan 22. Zonneveld (J H van), werkman, Linsckotenstraat lOrood. Zonneveld (L A van), zoutziederskneckt, Lange Hofstraat 3. Zonneveld (W N van), agent van politie, Krom 27 J. Zoomeren (P J van), kleermaker, Burgwal 96. Zoomeren Jr. (P J van), kleermaker, Burgwal 94. Zorge (A van), werkman, Leidsckestraat, zijweg A 40. Zorge (wed. A van), winkelierster, Burgwal 59. Zuidema (11 W), leeraar H. B. S. met öjarigen cursus, Molenpad, zijweg A 12. Zuidwijk (C R), metselaar, Heerensingel 23a. Zuithof (B), timmerman en aannemer, Koudenkorn 24. Ziirich (G F), luit -kol. en prov. adj. in N.-Holl., Schotersingel 49. Zurk (wed. A van), Spaarne 63. Zurk (H van), behanger, Gastkuisvest 15a. Zurk (wed. M van), Bakenessergrackt 108. Zuthof (A), kandelaar in brandstoften, Sopkiastraat 43. Zutphen (A van), stoomwerktuigkundige, Kinderkuisvestl9rood. Zutphen (C van), stoffeerder, De-Clercqstraat 104. Zutphen (C H van), boekbinder, Kampervest 15a. Zutphen (J van), smid, De-Clercqstraat 113.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 377