360 Zwart (J L de), ijzerdraaier, Camphuijsstraat 2. Zwart (P de), kleermaker, Oranjestraat 94. Zwarter (J), aardwerker, Kamperlaan 12c. Zwarthoofd (C), wollennaaister, Wagenweg 11. Zwartlioofd (II), wollennaaister, Wagenweg 11. Zwartlioofd (P), groentenverkooper, Nauwe Appelaarsteeg 16. Zwarts (S), molenaar, Harmenjansweg 57s. Zwartscr (L), koopman en winkelier, Riviervischmarkt 9. Zweden (A van), winkelier. Korte Hofstraat 4. Zweeris (J J), kruier, Sophiastraat 17. Zweers (wed. B), Burgwal 33. Zweers (G), meubelmaker, Nieuw Heiligland 15. Zwemmer (wed. C), Lange Vlamingstraat 11. Zwemmer (D), werkman, Kampersingel 60d. Zwemmer (J), koetsier, Ged. Raamgracht 64. Zwemmer (S), Lange Annastraat 12a. Zwennis (C A), ambten. H. IJ. S. MMaarten-Spiesstr. 22rood. Zwet (P J van der), landbouwer, Spaarnwouderstraat 18. Zwet (wed. van der), Beeksteeg 9. Zwetsloot (C P), agent der levensverzekeringmaatschappij „De Nederlanden", Voortingstraat 2. Zwetsloot (P), aardwerker, Voortingstraat 2. Zwier (II W), wagenmaker, Harmenjansweg 71. Zwieten (J), werkman, Noorder-Buitenspaarne 10b rood. Zwinkels (J), Oranjeboomslaan 29. Zwitser (C), Raamsteeg 21. Zwitser (wed. M J), mresse. metselaar, Groot Heiligland 71. Zwol (wed. C van), Minnebroedersteeg 6. Zwol (G W van), bierhuishouder, Anegang 27. Zwollo (C), lithograaf, Spoorwegstraat 4. Zijl (wed A van), beurtveer op Delft en Rotterdam, Spaarne 39. Ziil (B van), onderopzichter der sted. begrafenissen, Korte Hofstraat 1 Zijl (B II van), bloemistknecht, Van-Marumstraat 4. Zijl (C J van), Esschilderstraat 24. Zijl (E van), letterzetter, Kamperstraat 40. Zijl (H van), kleermaker, Donkere Spaarne 8. Zijl (J van), meubelmaker, Esschilderstraat 24. Zijl (wed. J A van), R.-K. boekhandel, magazijn van kantoor-, school- en schrijfbehoeften, Korte Veerstraat 1 en 3. Zijl (M van), in dameshoeden en mode-artikelen, Paarlaarsteeg 9. Zijl (W van), timmerman, Nobelstraat 19rood.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 380